Archive for the 'Soutěže' Category



Propozice najdete zde.



V sobotu 4. 11. 2023 se konalo MČR v karate Goju ryu v Brně. Video najdete zde.

 



In Soutěže
2Lis 23

Nominace na MČR Beginner ČSKe konané v neděli 26.11.2023 v České Lípě najdete zde.



Dne 21. 10. proběhlo v Kroměříži 3. kolo Národního poháru a Poháru talentů. Startovalo 187 závodníků z 16 klubů z České republiky a Slovenska.

Náš Karate club Dragons reprezentovali Sofia Axmanová, Lenka Barová, Nicolas Dvořáček, Samuel Brand, Viktorie Lysoňková, Alena a Marie Krahulovy, Nikol, Daniela a Michael Woffovi a Vanda Hvězdová, a to opět skvěle.

Sofi Axmanová si odvezla zlatou v Kumite Baloon, a dvě stříbrné v kategoriích Agility a Kihon-Ido. Nicolas Dvořáček dvě první místa, a to Agility a Kumite Balloon a druhé za výkon v kategorii Kihod-Ido. Viki Lysoňková získala zlatou v Kata. Niki Woffová brala stříbrnou v Kata i Kumite, Danča Woffová zlatou v Kumite a bronzovou v Kata, Míša Woff stříbrnou v Kumite a a bronzovou v Kata. Alenka Krahulová vybojovala zlato v Kumite stejně jako Vanda Hvězdová.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

 

 



Vážení členové,

ZDE naleznete propozice na letošní Mistrovství ČR v karate Goju-ryu, které se uskuteční v sobotu 4.listopadu 2023 v Brně.
nominace v rankingu je již kompletní a najdete je ZDE.

In Soutěže
19Říj 23

Dne 8.10. se v Brně v tělocvičně ZŠ Čejkovická konalo Mistrovství Jmk ČSKe.

Za náš oddíl tam přijeli bojovat Nicolas Dvořáček, Dominik Ištok, Sofie Axmanová, Daniel Čech, Marek Jaroušek, Alena a Marie Krahulovy, Vanda Hvězdová, Viktorie Lysoňková, Robin Škranc a Nikol, Daniela a Michael Woffovi.

 

S medailemi nakonec odjížděli téměř všichni.

 

Nicolas DvořáčekAgility do 7 let 1. místo, Kihon Ido 1. místo, Kumite Baloon 3. místo

Dominik IštokAgility do 7 let 5. místo

Sofie AxmanováAgility do 7 let 5. místo, Kihon Ido 1. místo, Kumite Baloon 3. místo

Daniel ČechAgility 8-9 let 11. místo, Kumite Baloon 7. místo

Marek JaroušekAgility 12-13 let 3. místo, Kihon Ido 3. místo, Kumite Baloon 3. místo

Robin ŠkrancKata junioři 1. místo, Kumite junioři 1. místo

Vanda HvězdováKata dorostenky 3. místo, Kumite dorostenky 1. místo

Marie KrahulováKata dorostenky 5. místo, Kumite dorostenky 2. místo

Nikol WoffováKata s. žákyně 3. místo, Kumite st. žákyně 3. místo

Daniela WoffováKata st. žákyně 7. místo, Kumite st. žákyně 2. místo

Viktorie LysoňkováKata ml. žákyně 1. místo

Alena KrahulováKata ml. žákyně 3. místo, Kumite ml. žákyně 1. místo

Michael WoffKumite dorostenci 3. místo

 

Krátký sestřih ze závodů zde 

 

Celkově jsme tak za celý oddíl v Poháru talentů obsadili 7. místo a v Mistrovství Jmk místo 4.

 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

 

 



Vážení členové,

ZDE najdete propozice na 3.kolo Poháru talentů a 3.kolo Národního poháru v karate Goju-ryu, které se uskuteční v sobotu 21. října 2023 v Kroměříži.
Registrace na tréninku u trenéra nejpozději v pondělí  16.10.2023 !!!!!

In Soutěže
14Zář 23

Vzhledem k pořádání Polish Open bylo přesunuto konání Mistrovství Jihomoravského kraje v karate JSK ČSKe na neděli 8.10.2023. 

Propozice najdete zde.


 



 

Dne 10. června 2023 jsme se zúčastnili v Tišnově 2. kola Jihomoravského poháru talentů a krajského poháru JSK ČSKe. Program byl rozdělen jako vždy na dopolední a odpolední část.

 

V té dopolední nás reprezentovala Sofia Axmanová, která si odnesla dvě zlaté – Kumite Baloon dívky do 7 let a Kihon Ido dívky do 7 let a jednu bronzovou, a to v kategorii Karate Agility dívky do 7 let.

Radost nám udělal i Nicolas Dvořáček, který odjel se stejným počtem medailí. Dvě zlaté získal v kategorii Karate Agility chlapci do 7 let a Kihon Ido. Bronzovou pak vybojoval v Kumite Balloon.

 

 

Také z odpoledního programu si všichni zúčastnění odvezli body.

 

Alena Krahulová 2. kata ml. žákyně a 1.. kumite ml. žákyně -30 kg

Viktorie Lysoňková 1. kata ml. žákyně a 3. kumite ml. Žákyně – 40 kg

Nikol Woffová 1. kumite st. žákyně – 42 kg

Daniela Woffová 2. kumite st. žákyně – 42 kg

Michael Woff 2. kata dorostenci a 2. kumite dorostenci – 50 kg

Marie Krahulová 2. kata dorostenky a 1. kumite dorostenky +61 kg

Dominik Majer 1. kumite st. žáci +55 kg

Robin Škranc 3. kata junioři a 1. kumite junioři -76 g

Jan Hájek 2. kumite junioři +76 kg

Viki, Danča a Nikol navíc braly ještě bronzovou v kata tým žáci a žákyně 7-13 let

 

Celkově se náš klub umístil v poháru talentů na sedmém místě a v krajském poháru dokonce na místě prvním.

 

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů do příštích závodů.



Propozice najdete zde.



Dne 16. dubna se v Hustopečích nedaleko Brna konalo 1. kolo Národního poháru Goju-Ryu. Vzhledem k tomu, že se nám termín těchto závodů potkal s termínem soustředění na Moravci, závodů se zúčastnila jen Vanda Hvězdová, která ovšem dovezla bronzovou v kumite.

 

Vandě tímto děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu!




Kalendář

Červenec 2024
P Ú S Č P S N
« Čer    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook




Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard