Archive for the 'Odkazy' Category


Novoroční přání 2019

Posted by Jana
In Odkazy
1Led 19

Za celý oddíl Vám do nového roku 2019 přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů nejen na tatami!

In Odkazy
10Kvě 18

Zodpovědná osoba a Autor článku: Jaromír Musil

In Odkazy
18Úno 18

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

 

Uděláte to takto:

 

1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/Podporuji-Karate-Club-Dragons-Rosice

2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

 

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

 

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

 

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“ :)

 

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!


17.11. ZRUŠEN TRÉNINK!

Posted by Ondří
In Odkazy
14Lis 16

Ve čtvrtek 17.11.2016 není, kvůli státnímu svátku, trénink katare.


In Odkazy
27Čer 16

Ve dnech od 10.6. do 12.6.2016 se konalo již 10.soustředění oddílu Karate Dragons v Moravci, které bylo zaměřené na přípravu ke zkouškám na vyšší stupeň. Soustředění se zúčastnilo 26 členů.
Vedle náročných tréninků jsme už tradičně hráli fotbal, plážový volejbal a nohejbal. Počasí nám přálo a tak jsme také mohli pořádat soutěž ve střelbě z luků a airsoftových zbraní. Večery jsme strávili u táboráků a hraním stolních her. Ze soustředění jsme odjížděli plně připraveni na již zmiňované zkoušky, které se konaly hned následující den, 13.6.2016 v rosické tělocvičně.
Už teď se těšíme na podzimní soustředění! :-)
Autor: Markéta Burianová

In Odkazy
15Lis 13

Rádi bychom vám sdělili, že jedna z našich trenérek Mgr. Jitka Čihounková, je pracovnicí na Katedře gymnastiky a úpolů (Fakulta sportovních studií Masarykovi University). Náplní její práce je výuka, vědecká činnost a také tvorba materiálů. Jitka je součástí týmu, který připravuje interaktivní materiály pro podporu výuky úpolových (bojových) sportů. Zde máte možnost prohlédnout si ucelený materiál Inovace SEBS a ASEBS. Součástí tohoto materiálu jsou také části věnované karate: KarateTeorie a didaktika karate, které vám doporučujeme ke shlédnutí (případné nejasnosti či drobné odlišnosti, konzultujte s trenéry).

 


Věra Matoušková

Posted by Ondří
In Odkazy
27Kvě 13

Vzdělání :  středoškolské

Email :  vera.matousek.seznam.cz

Tel. : 724 559 496

WEB: www.veramatouska.webnode.cz 

 

     Ke karate jsem se dostala, když jsem začala do rosického oddílu vozit své dva syny až v pozdějším věku. Jsem aktivní, proto jsem se sama do cvičení velmi ráda zapojila také. Postupně se snažím zvýšit svoji úroveň a karate mě těší. Zlepšuje soustředění, nutí  vypnout hlavu, zlepšuje kondici. Zajímá mě i tradice tohoto bojového sportu a práce s energií, která je podobná mému profesnímu zaměření. Věnuji se masážím, a to západnímu klasickému stylu, ale i východním technikám, práci s energií a celému systému člověka. Věřím, že karate je cesta k vlastnímu sebezdokonalení, které je mým životním cílem.

 

 


Jana Tošnarová

Posted by Ondří
In Odkazy
5Kvě 11

Profil – Jana Tošnarová

 

Jméno: Jana Tošnarová
Narozen: 25. března 1990
Znamení: Beran
Bydliště: Brno
Výška: 160 cm
Váha: 49 kg
Stav: Svobodná

Vzdělání: Vysokoškolské

Tel.: +420 777 925 719
E-mail: j.tosnarova@seznam.cz

 

 

 Licence:
4. Kyu karate Shotokan

7. Kyu karate Goju Ryu

 

S karate Shotokan jsem začala ve 12 letech, 1.1.2002, v klubu Sokol Husovice. Po roce cvičení jsem musela kvůli zdravotním potížím trénování přerušit. Poté mne přemohla lenost ke cvičení a začala jsem se věnovat malování, které bylo mým koníčkem do doby, než jsem začala s karate. V r. 2005 jsem se rozhodla vrátit zpět ke karate, které trénuji dodnes.

 

Mými začátky mne provedl MUDr. Dan Nekvapil. Po „protrénováním se“ začátečníky se mne v pokročilých ujali Zdena Hodová a Marek Pouchlý, a prošla jsem i rukama Ing.Víti Štencela, Abbasem Hanahem a na kumite to je hlavně Miroslav Haluza. Zúčastnila jsem se i několika seminářů a soustředění s anglickým oddílem, Kodokai (SKKIF Watford). Všichni mi velice pomohli se zdokonalit.

 

Začala jsem závodit v kategorii kata. Zúčastňovala jsem se však jen krajských přeborů, kde jsem se po čase začala i umísťovat na prvních 3 místech. Po čase jsem přidala k závodění i kumite. Časem i tam se objevili dobré výsledky.

 

Ke dni 1.1.2009 jsem s trenéry Zdenou Hodovou a Markem Pouchlým přestoupila k oddílu TJ Tesla Brno. Tento oddíl se však specializoval na karate JKA a to mi až tak nevyhovovalo.

 

Proto jsem dne 1.9.2009 nastoupila do oddílu Karate Club Dragons Rosice. Zde jsou mými trenéry Ondřej Kříž a Roman Lysoněk. Změnila jsem úplně styl karate, takže jsem se musela hodně naučit, ale to musím i teď a myslím, že karate je na celý život, takže učení mám před sebou ještě hodně.

 

Výsledky najdete  – zde

 2007 – 3.místo Shotokan Cup – kata juniorky

 

2008 – 2.místo Shotokan Cup – kumite ženy -55kg

 

2009 – 3.místo  Mistrovství ČR seniorů – kumite ženy -50kg

 

2010 - 2.místo NP seniorů – 2.kolo – kumite ženy -50kg

- 5.místo 1.kolo NP Goju ryu – kumite ženy BRH – 5. místo

- 1.místo Krajský přebor seniorů – kumite ženy -50kg

- 3.místo Mistrovství ČR seniorů – kumite ženy -50kg

- 3.místo World karate cup GP Hradce Králové – kumite ženy -50kg


In Odkazy
8Bře 11

Pro členy Karate Club Dragons Rosice,o.s. s 30 % slevou 

  • místo – Bartolomějská 31/845, Žebětín nebo Veverské Knínice 63
  • tel.objednávky : Matoušková Věra   724/559 496
  • další info : veramatouska.webnode.cz

 

Prevence potíží pohybového aparátu, uvolnění ztuhlých svalů, uvolnění krční a bederní páteře, relaxace, aromaterapie, lymfatické masáže pro odplavení škodlivin z těla.

 

lávovky žena

 

  • Regenerační masáž zad a šíje – práce se svaly a spasmy, uvolňuje napětí, stres, únavu,přetížené partie krku a ramenního pásu.

               60 min – 400,-Kč

  • Masáž lávovými kameny – HOT STONES – masáž nahřátými lávovými kameny uvolňuje, prohřívá, je příjemná, efektivní. Masírují se záda, horní a dolní končetiny,   plosky nohou.

               60 min – 500 ,- Kč

  • Havajská masáž LOMI-LOMI – masáž předloktím nahřátým olejem ylang-ylang,masíruje se zadní část těla-záda,dolní končetiny. Kromě celoplošného masírování svalů tímto způsobem v pomalém rytmu dopřáváme tělu a mysli relaxační odpočinek.

               90 min – 800,-Kč

  • Masáž hlavy,šíje,ramenního pásu – určena pro přetížené trapézové svaly, krční svaly, masáž hlavy, kdo má potíže hlavně s touto částí těla a čas pouze omezený.

               30 min – 200,-Kč

  • Lymfatická masáž celotělová – ruční lymfatická masáž je určena pro boj s celulitidou, detoxikací, únavou dolních končetin, otoky, migrenózními stavy hlavy, snížené imunity, sníženého metabolismu, únavou.

               90 min – 600,-Kč

  • Lymfatická masáž nohou – prevence žilní nedostatečnosti, únava nohou při stojících zaměstnáních, zlepšení stavu celulitidy na stehnách, hýždích.

               60 min – 400,- Kč

  • Breussova masáž –  energetizující  masáž vlastních obratlů páteře třezalkovým olejem, který vyživuje meziobratlové ploténky.

               30 min – 200,-Kč

 

vizitka masáže

 

[Gallery not found]
In Odkazy
3Bře 11

[Gallery not found]


Nábor 2009

Posted by Ondří
In Odkazy, Příspěvky
18Čvc 09

nabor-2009-2
Kalendář

Leden 2020
P Ú S Č P S N
« Pro    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
JMK