Archive for the 'Soustředění' CategoryDruhý listopadový víkend jsme se opět všichni potkali na náborovém soustředění na Moravci. Hlavním bodem programu byla mistrovská kata Suparimpei. Bylo to náročné, zejména pro trenéry :-D , ale „odchodit ji snad už umíme.

Kromě toho jsme stihli samozřejmě i spoustu dalších aktivit, ať už souvisejících s karate či ne. Zopakovali jsme a pilovali Seiyunchin, Seizan, Sanseru a Shisochin. Prostor dostalo i kumite.

Stihli jsme také dvě diskotéky pro děti a v témže čase dospělí nějaké deskovky.

Jako vždy nám bylo fajn a už se těšíme na další soustředění, které bude tentokrát oživeno kung fu. 

 

 Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 2.11.2023 !!

 Termíny 2023

 

Podzimní soustředění 10. – 12. 11. 2023 Moravec, ubytování v chatách. Záloha 500kč do 1.10.2023

 

 

 

Termíny 2024

 

Jarní soustředění pátek 1 .3. – neděle 3.3. 2024 Moravec, ubytování ve velkých chatách. Záloha 500kč do 25.2.2024.

 

Poslední trénink v Rosicích bude v pondělí 17.6. 2023. 

 

Zkouškové soustředění čtvrtek 20.6. – neděle 23.6. 2024 Moravec, ubytování ve velkých chatách. Záloha 500kč do 15.5.2024.

A poslední den na soustředění, neděle odpoledne 23.6.2024,bude zakončen zkouškami STV. 

 

 

Letní soustředění pro děti neděle 4. – pátek 9. 8. 2024 Moravec, ubytování ve velkých chatách. Záloha 2000kč do 31.5.2024

 

 


In Soustředění
29Srp 23

V rámci soustředění hodnonínského karate klubu K4 byl 17. srpna uspořádán v Radějově Sparing day. Náš Ondra Kříž byl přizván coby trenér a Nikol, Daniela, Michael Woffovi spolu s Robinem Škrancem se zúčastnili jako závodníci. Tento speciální celodenní tréning byl určen k procvičení kumite technik. V průběhu dopoledne tak všichni trénovali dle věkových kategorií a vpodvečer si zazápasili „naostro“ , tedy v bodovaných zápasech za účasti rozhodčích.Hned na začátku srpna, konkrétně od 6. do 11. se na Moravci uskutečnilo tradiční dětské soustředění. Už na tom minulém jsme se s dětmi dohodli, že navážeme na nevyčerpatelné téma Harryho Pottera. Takže jsme si dali pár oblíbených her z předešlého ročníku – vyrobili jsme si košťata, zahráli jsme si Famfrpál, vařili jsme lektvary. Nově jsme si udělali krásné kouzelnické hůlky, také brky, kterými jde psát, naučili jsme se nazpaměť spoustu kouzel, zasadili mandagory a spoustu jiných aktivit.

Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale dopřálo nám alespoň opékání buřtů, nějaké venkovní aktivity, návštěvu Šiklova mlýna a pokud jde o koupání v rybníku, tak to už bychom toho chtěli moc :-)

A téma příštího soustředění? Kdo ví :-)Ve dnech 2. – 7. června jsme se sešli na Moravci, abychom dopilovali naše techniky a završili tak celoroční snahu zkouškami na vyšší technický stupeň. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli trénovat všichni venku na sluníčku. Nevynechali jsme ani klasické opékání špekáčků, diskotéku pro děti a následně i dospělé, hraní společenských her, otužování v rybníku a vůbec spoustu zábavy.

Zkoušky se konaly poslední den, tedy krásného 7.7. Bylo nás přes pět desítek, kdo posbíral odvahu postavit se před zkušebního komisaře a téměř všichni uspěli. A tak jsme odjížděli sice unavení, mnozí s bolavým celým člověkem, ale spokojení.Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 1.6.2023

 Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 1.6.2023

 V půli dubna jsme se konečně potkali opět na Moravci na soustředění. Bylo první letošní, a tak jsme se obzvláště těšili. Program jsme měli mimořádně nabitý!

Potřebovali jsme projít všechny kata, která už známe. Naučili jsme se novou kata – Seunchin. Nechtěli jsme rozhodně vynechat kumite a těšili jsme se, že se naučíme něco málo z Aikido umění.

V nepovinných disciplínách jsme zvládli diskotéku pro mladší a pokročilé a Jóga Nidru s následnou masáží zvukem.

Víkend to byl náročný, ale všichni jsme odjížděli spokojení, v dobré náladě a nadšení z toho všeho nového.Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředěníV posledním říjnovém víkendu, navíc prodlouženém o čtvrtek, se uskutečnilo naše podzimní, náborové soustředění. Sešli jsme se opět na Moravci a program byl obvyklý. Ráno rozcvička, dopolední, odpolední, večerní trénink.


Tentokrát jsme měli na programu zejména pilování technik a výuku kata, konkrétně Seipai a Kururunfa. Samozřejmě jsme i opakovali i kata, která jsme uměli z předešlých soustředění. Techniky byly náplní dopoledního a odpoledního tréninku. Ten večerní byl zaměřen na posílení kondice a na kumite.

 

Na úplný závěr dne se mohli ještě ti, co měli zájem, protáhnout a uvolnit za pomoci jógy a v pátek dokonce i absolvovat terapii zvukem, kterou vedl David Daněk za pomoci všemožných nástrojů jako je didgeridoo, tibetské mísy, vodní sloupec a podobně.

 

Nebylo by to řádné soustředění, kdybychom nestihli opékání špekáčků a večerní posezení.

 
Kalendář

Prosinec 2023
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard