Archive for the 'Soustředění' Category


In Soustředění
16Kvě 24

Termíny 2024

 

Zkouškové soustředění čtvrtek 20.6. – neděle 23.6. 2024 Moravec, ubytování ve velkých chatách. Záloha 1000kč do 15.5.2024.

A poslední den na soustředění, neděle odpoledne 23.6.2024,bude zakončen zkouškami STV. 

 

 Poslední trénink bude pravděpodobně v pondělí 24.6. 2023

 

Letní soustředění pro děti neděle 4. – pátek 9. 8. 2024 Moravec, ubytování ve velkých chatách. Záloha 2000kč do 31.5.2024

 

 V termínu od 1. do 3. března se uskutečnilo první letošní soustředění, na kterém s sešlo bezmála 50 účastníků. Jeho hlavním cílem bylo opět procvičit techniky kumite a také zapracovat na základních technikách či kata, které známe. Tentokrát jsme se však naučili i novou kata – Taykyoku.

Naším speciálním hostem byl mistr Kung-fu, který se nám věnoval celé sobotní dopoledne, během kterého nás provedl světem této tradiční bojové techniky.

Každý večer po posledním tréningu nemohla chybět jóga pro dokonalé protažení a také zvuky didgeridoo při závěrečné relaxaci.

Pro naše nejmladší účastníky pak ještě trenéři uspořádali diskotéku.

Celé soustředění bylo zkrátka naplněno pozitivní energií, radostí z pohybu a zdokonalování se.Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh 500Kč do čtvrtka 20.2.2024Druhý listopadový víkend jsme se opět všichni potkali na náborovém soustředění na Moravci. Hlavním bodem programu byla mistrovská kata Suparimpei. Bylo to náročné, zejména pro trenéry :-D , ale „odchodit ji snad už umíme.

Kromě toho jsme stihli samozřejmě i spoustu dalších aktivit, ať už souvisejících s karate či ne. Zopakovali jsme a pilovali Seiyunchin, Seizan, Sanseru a Shisochin. Prostor dostalo i kumite.

Stihli jsme také dvě diskotéky pro děti a v témže čase dospělí nějaké deskovky.

Jako vždy nám bylo fajn a už se těšíme na další soustředění, které bude tentokrát oživeno kung fu. 

 

 Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 2.11.2023 !!

 


In Soustředění
29Srp 23

V rámci soustředění hodnonínského karate klubu K4 byl 17. srpna uspořádán v Radějově Sparing day. Náš Ondra Kříž byl přizván coby trenér a Nikol, Daniela, Michael Woffovi spolu s Robinem Škrancem se zúčastnili jako závodníci. Tento speciální celodenní tréning byl určen k procvičení kumite technik. V průběhu dopoledne tak všichni trénovali dle věkových kategorií a vpodvečer si zazápasili „naostro“ , tedy v bodovaných zápasech za účasti rozhodčích.Hned na začátku srpna, konkrétně od 6. do 11. se na Moravci uskutečnilo tradiční dětské soustředění. Už na tom minulém jsme se s dětmi dohodli, že navážeme na nevyčerpatelné téma Harryho Pottera. Takže jsme si dali pár oblíbených her z předešlého ročníku – vyrobili jsme si košťata, zahráli jsme si Famfrpál, vařili jsme lektvary. Nově jsme si udělali krásné kouzelnické hůlky, také brky, kterými jde psát, naučili jsme se nazpaměť spoustu kouzel, zasadili mandagory a spoustu jiných aktivit.

Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale dopřálo nám alespoň opékání buřtů, nějaké venkovní aktivity, návštěvu Šiklova mlýna a pokud jde o koupání v rybníku, tak to už bychom toho chtěli moc :-)

A téma příštího soustředění? Kdo ví :-)Ve dnech 2. – 7. června jsme se sešli na Moravci, abychom dopilovali naše techniky a završili tak celoroční snahu zkouškami na vyšší technický stupeň. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli trénovat všichni venku na sluníčku. Nevynechali jsme ani klasické opékání špekáčků, diskotéku pro děti a následně i dospělé, hraní společenských her, otužování v rybníku a vůbec spoustu zábavy.

Zkoušky se konaly poslední den, tedy krásného 7.7. Bylo nás přes pět desítek, kdo posbíral odvahu postavit se před zkušebního komisaře a téměř všichni uspěli. A tak jsme odjížděli sice unavení, mnozí s bolavým celým člověkem, ale spokojení.Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 1.6.2023

 Propozice s přihláškou najdete zde.

Písemné prohlášení zákonných zástupců dítěte

Řád soustředění

Termín registrace a placení záloh do čtvrtka 1.6.2023

 V půli dubna jsme se konečně potkali opět na Moravci na soustředění. Bylo první letošní, a tak jsme se obzvláště těšili. Program jsme měli mimořádně nabitý!

Potřebovali jsme projít všechny kata, která už známe. Naučili jsme se novou kata – Seunchin. Nechtěli jsme rozhodně vynechat kumite a těšili jsme se, že se naučíme něco málo z Aikido umění.

V nepovinných disciplínách jsme zvládli diskotéku pro mladší a pokročilé a Jóga Nidru s následnou masáží zvukem.

Víkend to byl náročný, ale všichni jsme odjížděli spokojení, v dobré náladě a nadšení z toho všeho nového.
Kalendář

Květen 2024
P Ú S Č P S N
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard