Archive for the 'Soutěže' Category


In Soutěže
12Čer 24

Vážení členové ČSKe,

 

propozice na Mistrovství ČR Beginner, které se koná v sobotu 15.6.2024 v Dubňanech najdete ZDE!První červnový den se v Bruntále uskutečnilo 3. kolo Národního poháru Beginner a Národní pohár v karate Goju- ryu.

V dopolední části jsme měli bohaté zastoupení a tomu odpovídalo i množství medailí. Anetka Zikmundová vybojovala zlatou v Kihon Ido a stříbrnou v Agility. Nicol Santos Da Silva rovněž stříbrnou v Agility. Daniel Čech si dovezl hned dvě zlaté, a to za Kihon Ido a Agility a navrch ještě bronzovou za Kumite baloon. A Adam Zikmund odjížděl se stříbrnou na krku za Kihon Ido.

Ani v odpolední část jsme si nevedli špatně. Nikol Woffová dovezla stříbro v Kata, Alena Krahulová bronz v Kumite. Vanda Hvězdová zvítězila ve své kategorii v Kumite a za Kata vybojovala bronzovou. Marie Krahulová také slavila úspěchy – bronz v Kata a stříbro v Kumite.

Dlužno poděkovat ještě i Viki Lysoňkové a Dominiku Majerovi, kteří rovněž vzorně reprezentovali náš Karate club Dragons Rosice.

 V sobotu 25. května se v Blansku uskutečnilo 2. kolo Mistrovství JmK v karate Beginner a 2. kolo Krajského poháru JmK v karate 2024.

 

V dopolední části nás naši začínající karatisté velmi potěšili, protože ani jeden z nich neodjel s prázdnou. Sofia Axmanová vybojovala dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Daniel Čech také dvě zlaté a jednu stříbrnou. Nicolas Dvořáček, jak je jeho dobrým zvykem, tři zlaté. Nikol Santos-Da-Silva jednu zlatou a jednu bronzovou. Aneta Zikmundová si dovezla stříbrnou medaili a její bratr Adam stříbrnou a bronzovou.

Ani z odpoledního programu jsme neodjeli bez umístění. Vanda Hvězdová vybojovala bronzovou. Alena Krahulová zlatou a Marie Krahulová zlatou a bronzovou. Viktorie Lysoňková brala bronz a Nikol Woffová pak zlato a bronz, v kata týmu ve složení Viky, Niky a Danča obsadili 3. místo. Daniele Woffové a Dominikovi Majerovi se tentokrát nepodařilo umístit na stupních vítězů, ale není všem dnům konec.

 

Celkem jsme získali 11x 1. místo, 3x 2. místo a 8x 3. místo.

Celé naší výpravě moc děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu a držíme palce v závodech nastávajících! 

Všechny výsledky najdete zde!Vážení členové,

 v příloze naleznete propozice na 3.kolo Národního poháru Beginner a 3.kolo Národního poháru v karate Goju-ryu, které se uskuteční v sobotu 1. června 2024 v Bruntálu.

Propozice najdete zde!


Vážení členové,

po dohodě dojde na závodech v Blansku ke změně v dopoledním bloku, kdy odjedeme Mistrovství Krajského poháru Beginner. Propozice pro dopolední blok přikládám. V odpoledním bloku se nic nemění. Máme 2. kolo Krajského poháru v karate.
Propozice najdete zde!


Dne 19.4. se v Hustopečích u Brna konalo 2. kolo Národního poháru Beginner a Národního poháru v karate Goju-ryu.

 

V dopolední části pro karatistické nováčky jsme měli hojné zastoupení. Do Hustopečí se vydali Aneta a Adam Zikmundovi, Eva Čihounková, Ádám Sághy, Daniel Čech, Lenka Barová, Nicolas Dvořáček a Sofia Axmanová. S medailemi na krku odjížděli:

 

Aneta Zikmundová se zlatou v Agility, Lenka Barová s dvěma stříbrnými v Agility a Kihon-Ido a bronzovou v Kumite Balloon. Adam Zikmund zvítězil v kategorii Kihon-Ido. Nicolas Dvořáček bral zlatou v Kata i Kumite a Sofia Axmanová zlatou v Kata a bronzovou v Kumite.

 

V odpolední části nás pak reprezentovali Michael, Nikol a Daniela Woffovy, Viktorie Lysoňková, Alena a Marie Krahulovy a Vanda Hvězdová. Marie vybojovala 3. místo v kata i kumite.

 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů i pro příště!ZDE najdete propozice na 2.kolo Národního poháru Beginner a 2.kolo Národního poháru v karate Goju-ryu, které se uskuteční v sobotu 20. dubna 2024 v Hustopečích.Dne 16.3. se v Kroměříži uskutečnilo 1. kolo Národního poháru Beginner Goju-Ryu a v jeden den i 1. kolo Národního poháru v karate Goju-Ryu.

Naši začínající karatisté se představili v dopoledním programu a reprezentovali nás v něm za náš klub takto skvěle:

Sofia Axmanová 1.místo kumite i kata

Lenka Barová 1. místo agility, kumite baloon i kihon-ido

Nicolas Dvořáček 1. místo kumite i kata

Ádám Sághy 5. místo v kihon-ido a kumite baloon a 6 místo v agility

Adam Zigmund 3. místo v kihon -ido a 5. místo agility a kumite baloon

 

 

Odpoledne nastoupili na tatami ti zkušenější, naši ostřílení závodníci: Vanda Hvězdová, Alena Krahulová, Marie Krahulová, Viktorie Lysoňková, Nikol Woffová, Daniela Woffová a Michael Woff. V obrovské konkurenci nakonec vybojovaly Vanda Hvězdová zlatou v kumite a bronzovou v kata, Marie Krahulová stříbrnou v kumite a Nikol Woffová bronzovou v kata.

 

Kompletní výsledky najdete ZDE.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme!Video najdete zde:  https://www.youtube.com/watch?v=6AATRN03-wsPropozice najdete zde. Dne 24. února se v Brně na ZŠ Čejkovická uskutečnilo 1. kolo Krajského poháru JmK v karate JSK ČSKe.

V dopolední části pro nováčky v karate nás reprezentovali Sofia Axmanová, Lenka Bärová, Daniel Čech, Eva Čihounkovvá, Nicolas Dvořáček, Marek Jaroušek a Adam Zikmund. A velmi se jim dařilo! Dovezli dohromady 16 medailí, z toho 8 zlatých, 5 stříbrných, 3 bronzové a k tomu ještě dvě bodovaná čtvrtá místa.

I odpolední sestava v podání Vandy Hvězdové, Marie a Aleny Krahulové, Viktorie Lysoňkové a Nikol, Daniely a Michaela Woffa slavila úspěchy. Vybojovali dvakrát zlatou, šestkrát stříbrnou a čtyřikrát bronzovou. Celkem 12 medailí.

 

Odkaz na fotky najdete zde. Heslo karate.

Kompletní výsledky najdete zde.

 

 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a přejeme mnoho úspěchů do dalších kol!
Kalendář

Červen 2024
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard