Archive for the 'Soutěže' Categoryposílám propozice k 1. kolu Jihomoravského poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe 2021, který se koná v sobotu 26.6.2021 v Tišnově.

 

Registrace na závody končí již v úterý 22.6.2021 ! Po uzávěrce bude dle počtu přihlášených závodníků upraven harmonogram závodů. Upřesněný harmonogram obdržíte co nejdříve po uzávěrce.

Nezapomeňte na registraci coach.

Z důvodu proti epidemiologických opatření neproběhne slavnostní nástup.

V příloze máte současně i SELFREPORTING FORM. Každý ho při vstupu do haly odevzdá, včetně rodičů !

 

Dokumenty: PROPOZICEselfreportinginfo opatření covid19

Registrace zde: https://www.cubu.info/cesky-svaz-karate/akce

 

S pozdravem

STK JSK ČSKeVážení členové ČSKGr,

 

prosím věnujte pozornost přiloženým dokumentům k 1. kolu Národního poháru a Poháru talentů v karate Goju-Ryu konané teď v sobotu 19.6.2021 v Hustopečích u Brna.
Nepřehlédněte:
- selfreporting form pro všechny kdo chtějí do haly i rodiče !!
- omezená kapacita hlediště!!!
- registraci coach a coach doprovod (povinná pro vstup k tatami)
- šňůrka na licenci není součástí (prosím vezměte pro lepší viditelnost si svojí)
- není možné doregistrování po ukončení přihlášek!!
S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
musil@gojuryu.cz | +420608805405
Český svaz karate Goju ryu, z.s. 
Rygle 23
644 00 Brno Soběšice
www.goju-ryu.cz


Všechny nás to moc mrzí, ale vzhledem k situaci, jsme nuceni závody ZRUŠIT. 

 

Rok 2020 nám vskutku nenabídl mnoho možností radovat se z úspěchů na závodním poli nebo chcete-li na tatami. Téměř všechny závody byly v rámci anticovidových opatření zrušeny.

Přesto jsme nakonec dostali možnost spravit si chuť. Poslední víkend před Vánocemi, tedy 19. a 20. prosince se v Pardubicích za přísných hygienických podmínek uskutečnilo Mistrovství České republiky v karate. Do nominací se probojoval náš trenér Ondřej Kříž a nadělil nám první vánoční dárek – zlatou medaili v kategorii „Kumite muži do 67 kilogramů“.

Jak se říká – konec dobrý, všechno dobré. A my vám všem přejeme krásný a pohodový rok 2021.

 

Vaši Karate Dragons    


MČR 19.-20.12.2020 – info

Posted by Ondří
In Soutěže
7Pro 20

Vážení členové ČSKe,

 

 

chtěli bychom Vás informovat, že vzhledem k aktuálním opatřením se vedení svazu snaží vyjednat výjimku u NSA a Ministerstva zdravotnictví, aby se v tomto roce mohlo uskutečnit alespoň Mistrovství ČR.

Z důvodu času potřebného pro vyřízení této výjimky a pro splnění všech podmínek, stejně jako z důvodu náležité přípravy závodníků, bylo rozhodnuto, že pokud se MČR bude moci uspořádat, stane se tak až v termínu 19. a 20. prosince 2020. Turnaj se bude konat dle původního plánu v Pardubicích.

 

Vzhledem k výše uvedenému se pro letošek ruší Mistrovství ČR Beginners.

 

O dalším postupu Vás budeme průběžně informovat, zejména s ohledem na podmínky, které budou případně pro konání MČR stanoveny.

Děkujeme za pochopení

 

Kompletní nominaci na MČR ČSKe v roce 2020 najdete také v sekci Kalendář ackí –> Nominace na MČR ČSKe nebo zde: https://www.czechkarate.cz/nominace-na-mcr-cske/


In Soutěže
24Čer 20

Jak jste si již mohli na našich stránkách přečíst, v březnu roku 2019 reprezentoval náš oddíl Ondřej Kříž na závodech Karate 1-Series A v Salzburku.

Karate 1-Series A jsou nově vytvořenou sérií mezinárodních závodů, které doplňují Karate 1 Premier League – nejdůležitější událost ve světě karate.

Ondra se zúčastnil v roce 2019 ještě dalších tří těchto prestižních závodů, a to opět v kumite mužů  do 67 kg. V květnu zamířil, spolu se svým trenérem Romanem Lysoňkem, do Instanbulu, v červnu do kanadského Montrealu a v září odletěl zabojovat do hlavního města Chile – Santiaga.

V tvrdé konkurenci se Ondra sice neumístil, ale nasbíral cenné zkušenosti, které jistě zúročí na následujících závodech doma i v zahraničí.

 


In Soutěže
17Čer 20

Vážení předsedové klubů,
po částečném uvolnění bezpečnostní situace bych Vás rád informoval, jaké jsou plány našeho svazu na druhé pololetí letošního roku.1.kolo Národního poháru a Poháru talentů úspěšně proběhlo v březnu v Brně.

 

Další kolo plánujeme na 10. října v Bruntále. M ČR pak na 14.11. v Brně.Veškeré informace o akcích karate naleznete na:http://ranking.goju-ryu.cz

 

Pro M ČR bude platit přestupní termín do vyšší kategorie k datu M ČR, tedy 14.11., kdo  ale díky zisku bodů z 1.NP  postoupí do kategorie ke které již věkově nepřísluší, bude mít automatickou nominaci zásahem STK do kategorie vyšší, tedy té, do které svým věkem spadá.

 

ME Goju ryu je zrušeno, ale EGKF plánuje uspořádat E-Championship v kata. O vývoji tohoto záměru Vás budeme informovat.V případě, že se tato akce uskuteční, tak plánované repre soustředění 4. – 6.9.2020 bude primárně určeno pro natáčení videí kata pro toto E-mistrovství.
S pozdravem

 

 

Ing. Jiří Boček, MBA
předseda Vážení sportovní přátelé,
Vzhledem k vývoji koronaviru v České republice, Bezpečnostní rada státu ruší akce nad 100 osob. Tímto rozhodnutím ruším 1.kolo Jihomoravského poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe v Rosicích, které se mělo konat 14.března 2020. Náhradní termín bude stanoven na pozdější dobu.
S pozdravem
Bronislav Puzrla
předseda JSK ČSKe 

In Soutěže
10Bře 20

Rok 2020 mezi karatisty nazývaný jako olympijský karatistický rok, jak by se dalo říct, protože tento rok bude mít karate svoji premiéru na Olympijských hrách a bude to přesně na 50 výročí, kdy se uskutečnilo 1. mistrovství světa v karate v Tokiu, a to v roce 1970, a také v Tokiu se uskuteční Olympijské hry v roce 2020. A právě v tento významný rok pro karatisty, kdy Český svaz karate Goju-Ryu slaví své 25 narozeniny, byl sportovní kalendář zahájen v Brně 1. března 2020, kde se uskutečnilo 1. kolo Národního poháru a Poháru talentů v karate Goju-ryu pro soutěžní rok 2020.

A hned tato soutěž dostala historický punc s nejvíce starty na národní úrovni. Soutěže se zúčastnilo necelých 250 soutěžících v kategoriích od žáků až po seniory. Soutěžní kategorie byli rozděleny do kategorie Poháru talentů, což je soutěž pro začínající karatisty, kteří měli možnost soutěžit v disciplínách Karate Agility (rychlostní a obratnostní dovednosti na dráze), dále pak Kihon Ido (technické dovednosti), Kumite Balloon (technické dovednosti na stanovený cíl) a pak pokročilejší závodníci ještě v Kata a Kumite Beginner, kde jsou pravidle upraveny pro začínající děti. Dále pak soutěž pokračovala v režii oficiálních soutěžních pravidel, takové jako budou na Olympijských hrách, a to Kata a Kumite jednotlivců a týmů. Na programu bylo zařazeno celkem 72 disciplín ve kterých bylo registrováno celkem 653 startů!

Pořadatelství se ujal brněnský klub působící na ZŠ Labská, který nese název NIDOSHINKAN Dojo pod vedením trenérky Pavly Musilové a trenérem Jaromírem Musilem, který je současně viceprezidentem Českého svazu karate Goju-ryu pro tuto organizaci byl turnaj uspořádán. Kompletní výsledky naleznete zde: http://ranking.goju-ryu.cz/

Zde najdete celkové výsledky soutěže:

 

 

Obsah obrázku snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

 


In Soutěže
24Úno 20

Vážení členové,

 

zde jsou ke stažení Soutěžní pravidla a dodatky ČSKe 2020. Vzhledem k tomu, že jsou soutěže již za chvilku, prosím o prostudování.

Na soutěžích ČSKGr (Goju-Ryu) 1.3.2020 v Brně a JSK ČSKe 14.3.2020 v Rosicích se podle nich pojede, protože obě federace jedou pohár talentů podle nich.

 

 

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident pro sport
jaromir.musil@czechkarate.cz | +420608805405
Český svaz karate, z.s. 

 

 Zde najdete leták v pdf.

Zde najdete propozice v pdf.
Kalendář

Červen 2021
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
Richard
 
JMK