Archive for the 'Soutěže' Category


Karate 1 Series A 2019

Posted by Soňa
In Soutěže
24Čer 20

Jak jste si již mohli na našich stránkách přečíst, v březnu roku 2019 reprezentoval náš oddíl Ondřej Kříž na závodech Karate 1-Series A v Salzburku.

Karate 1-Series A jsou nově vytvořenou sérií mezinárodních závodů, které doplňují Karate 1 Premier League – nejdůležitější událost ve světě karate.

Ondra se zúčastnil v roce 2019 ještě dalších tří těchto prestižních závodů, a to opět v kumite mužů  do 67 kg. V květnu zamířil, spolu se svým trenérem Romanem Lysoňkem, do Instanbulu, v červnu do kanadského Montrealu a v září odletěl zabojovat do hlavního města Chile – Santiaga.

V tvrdé konkurenci se Ondra sice neumístil, ale nasbíral cenné zkušenosti, které jistě zúročí na následujících závodech doma i v zahraničí.

 


In Soutěže
17Čer 20

Vážení předsedové klubů,
po částečném uvolnění bezpečnostní situace bych Vás rád informoval, jaké jsou plány našeho svazu na druhé pololetí letošního roku.1.kolo Národního poháru a Poháru talentů úspěšně proběhlo v březnu v Brně.

 

Další kolo plánujeme na 10. října v Bruntále. M ČR pak na 14.11. v Brně.Veškeré informace o akcích karate naleznete na:http://ranking.goju-ryu.cz

 

Pro M ČR bude platit přestupní termín do vyšší kategorie k datu M ČR, tedy 14.11., kdo  ale díky zisku bodů z 1.NP  postoupí do kategorie ke které již věkově nepřísluší, bude mít automatickou nominaci zásahem STK do kategorie vyšší, tedy té, do které svým věkem spadá.

 

ME Goju ryu je zrušeno, ale EGKF plánuje uspořádat E-Championship v kata. O vývoji tohoto záměru Vás budeme informovat.V případě, že se tato akce uskuteční, tak plánované repre soustředění 4. – 6.9.2020 bude primárně určeno pro natáčení videí kata pro toto E-mistrovství.
S pozdravem

 

 

Ing. Jiří Boček, MBA
předseda 



Vážení sportovní přátelé,
Vzhledem k vývoji koronaviru v České republice, Bezpečnostní rada státu ruší akce nad 100 osob. Tímto rozhodnutím ruším 1.kolo Jihomoravského poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe v Rosicích, které se mělo konat 14.března 2020. Náhradní termín bude stanoven na pozdější dobu.
S pozdravem
Bronislav Puzrla
předseda JSK ČSKe 

In Soutěže
10Bře 20

Rok 2020 mezi karatisty nazývaný jako olympijský karatistický rok, jak by se dalo říct, protože tento rok bude mít karate svoji premiéru na Olympijských hrách a bude to přesně na 50 výročí, kdy se uskutečnilo 1. mistrovství světa v karate v Tokiu, a to v roce 1970, a také v Tokiu se uskuteční Olympijské hry v roce 2020. A právě v tento významný rok pro karatisty, kdy Český svaz karate Goju-Ryu slaví své 25 narozeniny, byl sportovní kalendář zahájen v Brně 1. března 2020, kde se uskutečnilo 1. kolo Národního poháru a Poháru talentů v karate Goju-ryu pro soutěžní rok 2020.

A hned tato soutěž dostala historický punc s nejvíce starty na národní úrovni. Soutěže se zúčastnilo necelých 250 soutěžících v kategoriích od žáků až po seniory. Soutěžní kategorie byli rozděleny do kategorie Poháru talentů, což je soutěž pro začínající karatisty, kteří měli možnost soutěžit v disciplínách Karate Agility (rychlostní a obratnostní dovednosti na dráze), dále pak Kihon Ido (technické dovednosti), Kumite Balloon (technické dovednosti na stanovený cíl) a pak pokročilejší závodníci ještě v Kata a Kumite Beginner, kde jsou pravidle upraveny pro začínající děti. Dále pak soutěž pokračovala v režii oficiálních soutěžních pravidel, takové jako budou na Olympijských hrách, a to Kata a Kumite jednotlivců a týmů. Na programu bylo zařazeno celkem 72 disciplín ve kterých bylo registrováno celkem 653 startů!

Pořadatelství se ujal brněnský klub působící na ZŠ Labská, který nese název NIDOSHINKAN Dojo pod vedením trenérky Pavly Musilové a trenérem Jaromírem Musilem, který je současně viceprezidentem Českého svazu karate Goju-ryu pro tuto organizaci byl turnaj uspořádán. Kompletní výsledky naleznete zde: http://ranking.goju-ryu.cz/

Zde najdete celkové výsledky soutěže:

 

 

Obsah obrázku snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

 


In Soutěže
24Úno 20

Vážení členové,

 

zde jsou ke stažení Soutěžní pravidla a dodatky ČSKe 2020. Vzhledem k tomu, že jsou soutěže již za chvilku, prosím o prostudování.

Na soutěžích ČSKGr (Goju-Ryu) 1.3.2020 v Brně a JSK ČSKe 14.3.2020 v Rosicích se podle nich pojede, protože obě federace jedou pohár talentů podle nich.

 

 

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident pro sport
jaromir.musil@czechkarate.cz | +420608805405
Český svaz karate, z.s. 

 

 



Zde najdete leták v pdf.

Zde najdete propozice v pdf.


MČR ČSKe 2019 – výsledky

Posted by Ondří
In Soutěže
15Pro 19

Mistrovství ČR 2019 – 07.12.2019 – 08.12.2019

Praha, Česká republika, organizátor: Český svaz karate

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub / tým
KATA
kata Masters ženy U45
1. kata Masters ženy U45 Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata Masters ženy U45 Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata Masters ženy U45 Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kata Masters ženy U45 Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata Masters ženy U45 Božena Pavlasová Sport Relax CZE
5. kata Masters ženy U45 Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
7. kata Masters ženy U45 Petra Andršová KESL RYU Shotokan zs CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN -MU Hodonín, zs CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, zs CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC , zs CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušere Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION , zs CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION , zs CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION , zs CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION , zs CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION , zs CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sabina Světlíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Edito Pohlová BUDO KAN , zs CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF zs CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliško Nesvadbová Karate klub ŠIN -MU Hodonín, zs CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan zs CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Tým mistrů – Chodov CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata st. žáci (12-13) Davide Kastl Fight Club České Budějovice CZE
5. kata st. žáci (12-13) Danieli Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN , zs CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF zs CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal LF KLUB KARATE , zs CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN , zs CZE
5. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
7. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE , zs CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN , zs CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE
7. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo zs CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata junioři (16-17) Danieli Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata junioři (16-17) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN , zs CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc zs CZE
7. kata juniorky (16-17) Adriana Macková CÍLOVÝ SPORT MILOVICE zs CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN , zs CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice os CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN , zs CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
5. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
7. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan zs CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN , zs CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata ženy U21 Tereza Jůnová Tým mistrů – Chodov CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN , zs CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair os CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži Šimon Branda Akademie SHOBU CZE
5. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata muži Milán Zítko Akademie SHOBU CZE
7. kata muži Danieli Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN , zs CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN , zs CZE
7. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kata Masters muži 50+ Ladislav Havel Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kata Masters muži 50+ Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 římský Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair os CZE
3. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sportovní tým Scorpions CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE
5. kata Masters muži U50 Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, zs CZE
5. kata Masters muži U50 Jakub Prahl PSK Olymp Praha CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
kata tým ml. žáci (7-10)
1. kata tým ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
2. kata tým ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata tým ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE
3. kata tým ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata tým ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata tým ml. žáci (7-10) ŠSK Karate Karviná CZE
kata tým ml. žákyně (7-10)
1. kata tým ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE
2. kata tým ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata tým ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
3. kata tým ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE
5. kata tým ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Sport Relax CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) BUDO KAN , zs CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKBU Hostivař CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Tým mistrů CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Výběr Středočeského kraje CZE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE
kata tým muži
1. kata tým muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata tým muži SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
3. kata tým muži Sport Relax CZE
3. kata tým muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
5. kata tým muži Sport Relax CZE
5. kata tým muži SKK Shotokan Liberec CZE
kata tým ženy
1. kata tým ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
2. kata tým ženy Fight Club České Budějovice CZE
3. kata tým ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kata tým ženy Karate Vision CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, zs CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN -MU Hodonín, zs CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE
kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg římský Vacek TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) + 32 kg Jakub Kounek LF KLUB KARATE , zs CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Marek Beránek Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Davide Šimota Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Kryštof Bernarde Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Evane Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Davide Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN -MU Hodonín, zs CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41 kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Jan Růžička SPORT UNION , zs CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Jan Běle SKP karate Písek CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Davide Hološevič SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) + 41 kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Anna Romanová LF KLUB KARATE , zs CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Emmo Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Nikola Pracnová SPORT UNION , zs CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Nela Červená SPORT UNION , zs CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) + 30 kg Eliško Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník zs CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Věra Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42 kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník zs CZE
kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) + 42 kg Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
kumite st. žáci -39 kg
1. kumite st. žáci -39 kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kumite st. žáci -39 kg Davide Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39 kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -39 kg Adam Šmejkal SPORT UNION , zs CZE
5. kumite st. žáci -39 kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, zs CZE
5. kumite st. žáci -39 kg Karel Vacek Shotokan karate klub Louny CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Danieli Dabovat TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Jan Bednář SPORT UNION , zs CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Danieli Stránský TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Alexi Kirschner Karate Klub Jeseník zs CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Damián Kyusi Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
kumite st. žáci -52 kg
1. kumite st. žáci -52 kg Michal Polák SPORT UNION , zs CZE
2. kumite st. žáci -52 kg Kimi Zita SPORT UNION , zs CZE
3. kumite st. žáci -52 kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -52 kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci -52 kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kumite st. žáci -52 kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite st. žáci -52 kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE , zs CZE
kumite st. žáci -60 kg
1. kumite st. žáci -60 kg Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE
2. kumite st. žáci -60 kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci -60 kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice os CZE
3. kumite st. žáci -60 kg Danieli Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite st. žáci -60 kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite st. žáci -60 kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE
kumite st. žáci + 60 kg
1. kumite st. žáci + 60 kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec zs - OKINAWA KARATE DO CZE
2. kumite st. žáci + 60 kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci + 60 kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žáci + 60 kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE , zs CZE
5. kumite st. žáci + 60 kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite st. žáci + 60 kg Václav Lugert Tým mistrů – Chodov CZE
7. kumite st. žáci + 60 kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
7. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Le Tým mistrů – Chodov CZE
kumite st. žákyně -50 kg
1. kumite st. žákyně -50 kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně -50 kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně -50 kg Adéla Čepičková SPORT UNION , zs CZE
3. kumite st. žákyně -50 kg Nikola Radostová GRYF zs CZE
5. kumite st. žákyně -50 kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite st. žákyně -50 kg Eliško Pokorná Tým mistrů – Chodov CZE
kumite st. žákyně + 50 kg
1. kumite st. žákyně + 50 kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite st. žákyně + 50 kg Kateřina Štecová Tým mistrů – Chodov CZE
3. kumite st. žákyně + 50 kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite st. žákyně + 50 kg Kristýna Vašíčková Tým mistrů – Chodov CZE
5. kumite st. žákyně + 50 kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE
5. kumite st. žákyně + 50 kg Elen Kozlová SPORT UNION , zs CZE
kumite dorostenci (14-15) -52 kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Danieli Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Davide Smrček SK Karate Most CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Marek Bázler SPORT UNION , zs CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52 kg Marek Frinta GRYF zs CZE
kumite dorostenci (14-15) -57 kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Alexi Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE , zs CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Danieli Syrový Karate Vision Praha CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57 kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, zs CZE
kumite dorostenci (14-15) -63 kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Davide Klewar Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice os CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Davide Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63 kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63 kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE
kumite dorostenci (14-15) -70 kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Jakub Müllere KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Leoši Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Jakub Boublík Shotokan karate klub Louny CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Jiří Endršt Tým mistrů – Chodov CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Jan Müllere KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Alexi Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70 kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite dorostenci (14-15) + 70 kg
1. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Danieli Trličík Karate klub LICHNICE , zs CZE
5. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE
5. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Danieli Vaněk Karate Lions Pardubice os CZE
7. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Šimon Cícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
7. kumite dorostenci (14-15) + 70 kg Denis Vodička Klub karate – dó Bruntál, zs CZE
kumite dorostenky (14-15) -47 kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Eliško Komárová SKK Budo Havířov CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Anika Draheimová BUDO Plzeň zs CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, zs CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47 kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite dorostenky (14-15) -54 kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Barbora Kerbelová Tým mistrů – Chodov CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Eliško Rychlá Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Valentýna Macková Klub karate – dó Bruntál, zs CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54 kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE
kumite dorostenky (14-15) + 54 kg
1. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Lenka Kovářová SPORT UNION , zs CZE
2. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE , zs CZE
3. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Monika Krupičková Shotokan karate klub Louny CZE
5. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
7. kumite dorostenky (14-15) + 54 kg Aljona Drahanová SPORT UNION , zs CZE
kumite junioři (16-17) -55 kg
1. kumite junioři (16-17) -55 kg Martin Drábek SPORT UNION , zs CZE
2. kumite junioři (16-17) -55 kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE
kumite junioři (16-17) -61 kg
1. kumite junioři (16-17) -61 kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE
2. kumite junioři (16-17) -61 kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
3. kumite junioři (16-17) -61 kg Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE
3. kumite junioři (16-17) -61 kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
5. kumite junioři (16-17) -61 kg Danieli Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
5. kumite junioři (16-17) -61 kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, zs CZE
kumite junioři (16-17) -68 kg
1. kumite junioři (16-17) -68 kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite junioři (16-17) -68 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite junioři (16-17) -68 kg Filip Dvořák Klub karate – dó Bruntál, zs CZE
3. kumite junioři (16-17) -68 kg Alexander Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kumite junioři (16-17) -68 kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan zs CZE
5. kumite junioři (16-17) -68 kg Lukáš Zrůstek KC Dragons Rosice CZE
7. kumite junioři (16-17) -68 kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
7. kumite junioři (16-17) -68 kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
kumite junioři (16-17) -76 kg
1. kumite junioři (16-17) -76 kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite junioři (16-17) -76 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite junioři (16-17) -76 kg Gleb Eremenko Karate Vision Praha CZE
3. kumite junioři (16-17) -76 kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
5. kumite junioři (16-17) -76 kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
5. kumite junioři (16-17) -76 kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
7. kumite junioři (16-17) -76 kg Davide Lžičař SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
kumite junioři (16-17) + 76 kg
1. kumite junioři (16-17) + 76 kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite junioři (16-17) + 76 kg Lukáš Cyprián GRYF zs CZE
3. kumite junioři (16-17) + 76 kg Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE
3. kumite junioři (16-17) + 76 kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite junioři (16-17) + 76 kg Danieli Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite junioři (16-17) + 76 kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc zs CZE
7. kumite junioři (16-17) + 76 kg Jan Thoma GRYF zs CZE
kumite juniorky (16-17) -48 kg
1. kumite juniorky (16-17) -48 kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48 kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite juniorky (16-17) -53 kg
1. kumite juniorky (16-17) -53 kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53 kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION , zs CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53 kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53 kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53 kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53 kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53 kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE
kumite juniorky (16-17) -59 kg
1. kumite juniorky (16-17) -59 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59 kg Tereza Chobotová SPORT UNION , zs CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59 kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59 kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59 kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59 kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59 kg Adéla Matušková Klub karate – dó Bruntál, zs CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59 kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
kumite juniorky (16-17) + 59 kg
1. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice os CZE
3. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
3. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE
5. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Kateřina Sotonová SPORT UNION , zs CZE
7. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite juniorky (16-17) + 59 kg Tereza Sikorová Klub karate – dó Bruntál, zs CZE
kumite muži U21 -60 kg
1. kumite muži U21 -60 kg Danieli Drábek SPORT UNION , zs CZE
2. kumite muži U21 -60 kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE , zs CZE
3. kumite muži U21 -60 kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan zs CZE
kumite muži U21 -67 kg
1. kumite muži U21 -67 kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -67 kg Petr Podrábský SPORT UNION , zs CZE
3. kumite muži U21 -67 kg Tomáš Gabrieli TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži U21 -67 kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži U21 -75 kg
1. kumite muži U21 -75 kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
2. kumite muži U21 -75 kg Davide Kavalír Sport Relax CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
kumite muži U21 -84 kg
1. kumite muži U21 -84 kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
2. kumite muži U21 -84 kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice os CZE
3. kumite muži U21 -84 kg Vojtěch Boura GRYF zs CZE
3. kumite muži U21 -84 kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži U21 -84 kg Dominik Majera SKBU Trutnov, zs CZE
kumite muži U21 + 84 kg
1. kumite muži U21 + 84 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
2. kumite muži U21 + 84 kg Lukáš Jílek Tým mistrů – Chodov CZE
kumite ženy U21 -50 kg
1. kumite ženy U21 -50 kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -55 kg
1. kumite ženy U21 -55 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -55 kg Veronika Konášová SPORT UNION , zs CZE
3. kumite ženy U21 -55 kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kumite ženy U21 -55 kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kumite ženy U21 -55 kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite ženy U21 -55 kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE
7. kumite ženy U21 -55 kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE
7. kumite ženy U21 -55 kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE
kumite ženy U21 -61 kg
1. kumite ženy U21 -61 kg Eliško Týlová Karate klub LICHNICE , zs CZE
2. kumite ženy U21 -61 kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite ženy U21 -68 kg
1. kumite ženy U21 -68 kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy U21 -68 kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
3. kumite ženy U21 -68 kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
3. kumite ženy U21 -68 kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite ženy U21 + 68 kg
1. kumite ženy U21 + 68 kg Alice Anderlová Bojovníci Karate CZE
2. kumite ženy U21 + 68 kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, zs CZE
kumite muži -60 kg
1. kumite muži -60 kg Danieli Drábek SPORT UNION , zs CZE
2. kumite muži -60 kg Libore Podroužek KESL RYU Shotokan zs CZE
3. kumite muži -60 kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE , zs CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Petr Podrábský SPORT UNION , zs CZE
2. kumite muži -67 kg Tomáš Gabrieli TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -67 kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
3. kumite muži -67 kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži -67 kg Marek Andraši TJ Baník Příbram – Karate CZE
5. kumite muži -67 kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži -67 kg Jan Váleček TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži -67 kg Tomáš Zaťko TARO KAN , zs CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Dominik Mikulu TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži -75 kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži -75 kg Davide Berane KARATE TEAM KCK Letohrad CZE
3. kumite muži -75 kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -75 kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
5. kumite muži -75 kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník zs CZE
7. kumite muži -75 kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
7. kumite muži -75 kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan zs CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži -84 kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite muži -84 kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE
3. kumite muži -84 kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -84 kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice os CZE
5. kumite muži -84 kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kumite muži + 84 kg
1. kumite muži + 84 kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži + 84 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
3. kumite muži + 84 kg Miroslav Boguský Tým mistrů – Chodov CZE
3. kumite muži + 84 kg Davide Ulvr Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži + 84 kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Dominik Mikulu TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
3. kumite muži BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
5. kumite muži BRH Davide Ulvr Karate Vision Praha CZE
7. kumite muži BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE
7. kumite muži BRH Jan Váleček TJ Karate Praha CZE
kumite ženy -50 kg
1. kumite ženy -50 kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -50 kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy -50 kg Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
kumite ženy -55 kg
1. kumite ženy -55 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -55 kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kumite ženy -55 kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy -55 kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy -55 kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE
5. kumite ženy -55 kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
7. kumite ženy -55 kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -61 kg Sabina Forstová TARO KAN , zs CZE
3. kumite ženy -61 kg Eliško Týlová Karate klub LICHNICE , zs CZE
3. kumite ženy -61 kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kumite ženy -61 kg Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite ženy -61 kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, zs CZE
7. kumite ženy -61 kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE
7. kumite ženy -61 kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram – Karate CZE
kumite ženy -68 kg
1. kumite ženy -68 kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -68 kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
3. kumite ženy -68 kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
3. kumite ženy -68 kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, zs CZE
5. kumite ženy -68 kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy -68 kg Simona Forstová TARO KAN , zs CZE
kumite ženy + 68 kg
1. kumite ženy + 68 kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite ženy + 68 kg Radko Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
3. kumite ženy + 68 kg Alice Anderlová Bojovníci Karate CZE
3. kumite ženy + 68 kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, zs CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE zs CZE
5. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, zs CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, zs CZE
7. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, zs CZE
7. kumite ženy BRH Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Vážený pane SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Buzku SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Pšenička SK MP CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Radko Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, zs CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE
   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

In Soutěže
3Pro 19

Vánoční turnaj 2019


In Soutěže
3Pro 19

Vážení členové ČSKe,

na níže uvedeném odkazu naleznete harmonogram na sobotní část MČR.

191207_mcr_harmonogram.pdf

Upozorňujeme, že oproti propozicím se začíná soutěžit již v 8:30 hod. kategoriemi kata i kumite seniorů.

Individuální kategorie juniorů, U21 a seniorů (kata i kumite) budou probíhat zápasy ve skupinách systémem “každý s každým”. Předběžné rozdělení do skupin si můžete prohlédnout na následujících odkazech.

191207_mcr_cske_kata.pdf
191207_mcr_cske_kumite_junior.pdf
191207_mcr_cske_kumite_U21.pdf
191207_mcr_cske_kumite_senior.pdf

Kategorie kata tým a kategorie Masters budou probíhat standardním systémem vyřazovacího boje s úplnou repasáží.

Během finálového bloku kategorií seniorů (14:00 – 16:00) musí mít koučové společenský oblek (přímý přenos ČT).

Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

In Soutěže
25Lis 19

Mistrovství ČR Beginner 2019 – 17.11.2019

Dubňany, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, KK Kyjov

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým
Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
2. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Daniela Woffová KC Dragons Rosice CZE
Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
1. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Jakub Kolář KC Dragons Rosice CZE
3. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE
Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Nikolas Daněk KC Dragons Rosice CZE
2. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Vojtěch Grygar Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Sára Kneževićová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Mahulena Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Dorota Přibylová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu)
1. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Martin Novan Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE
Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu)
1. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Michaela Lišková Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
KATA
kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
2. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sophie Reková TJ Karate Praha CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Marek Nentvich SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Sebastián Smetana KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) David David TJ Karate Praha CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Jan Maliarik Sport Relax CZE
kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Leontýna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu)
1. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Martin Thrin Nhu Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu)
1. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Petra Němečková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
2. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Michaela Lišková Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
2. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Sophie Reková TJ Karate Praha CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Daniela Woffová KC Dragons Rosice CZE
Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Marek Nentvich SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE
Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Štěpán Moudrý Karate Klub Kyjov CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Tadeáš Baranovský Sport Relax CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Ondřej Fedorčák SHOBU Academy CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Jan Aubus Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE
Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Anna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Jana Gazdová GRYF z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu)
1. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Martin Thrin Nhu Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Vlastimil Pohlodko Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu)
1. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
2. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Petra Němečková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Klára Škaloudová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
KUMITE
kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
2. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Jakub Kolář KC Dragons Rosice CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Nicolas Krejčí SC Spirit Říčany CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) David David TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Michal Vislocký TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Ondřej Endal SC Spirit Říčany CZE
kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Dorota Přibylová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Markéta Hrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Rozárka Šlahůnková Karate Klub Kyjov CZE
kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu)
1. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Vlastimil Pohlodko Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Adam Maher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Jan Kolář Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu)
1. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Antonín Kadlčík Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Vít Rajnoch SC Spirit Říčany CZE
kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Nicolas Krejčí SC Spirit Říčany CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Matěj Bábíček Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Štěpán Jaroslav Vomela Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Anna Kalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Markéta Hrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE
2. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Filip Posolda Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Kolář Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Václav Vyhnánek Karate Klub Jeseník z.s. CZE
kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

In Soutěže
18Lis 19

Na níže uvedeném odkazu jsou ke stažení výsledky Kvalifikačního turnaje.

191116_kvalifikace_vysledky.pdf

   Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala



Kalendář

Červenec 2020
P Ú S Č P S N
« Čer    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook




Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
JMK