Archive for the 'Soutěže' CategoryVážení členové ČSKe,

níže naleznete propozice na 2. kolo Národního poháru žactva v karate ČSKe.

Turnaj se koná v termínu 15. května 2022 v Pardubicích.

Propozice ke stažení zde.Vážení členové ČSKGr,

zasílám vám propozice na 2. kolo Národního poháru a Poháru talentů v karate Goju-Ryu konané v neděli 5.června 2022 v Brně. Propozice najdete zde.

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
musil@gojuryu.cz | +420608805405

Český svaz karate Goju ryu, z.s. 
Rygle 23
644 00 Brno Soběšice
www.goju-ryu.cz


In Soutěže
10Dub 22

Vážení členové,

 

prosím věnujte pozornost přiloženým propozicím. Pozor v návaznosti na změny v soutěžích Beginner ČSKGr přijalo stejné kategorie jako má ČSKe aby byly v návaznosti i goju-ryu kategorie.V návaznosti na obsazení kategorií byla rozdělena kategorie starší žákyně BRH na kategorie do 47kg a nad 47kg. Ostatní zůstává v původním provedení z roku 2021.

 

Propozice najdete zde: https://www.cubu.info/cesky-svaz-goju-ryu/akce

 

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
Český svaz karate Goju ryu, z.s. 

 

 Dne 20. března 2022 jsme mohli opět po dvou letech, kdy nám to proticovidová opatření neumožnila, uspořádat Pohár talentů a 1. kolo krajského poháru v karate ČSKe. V průběhu celého dne se na tatami vystřídalo v několika disciplínách 181 závodníků, z toho 27 za náš klub. Reprezentovalo 11 oddílů z celé jižní Moravy.

 

V dopoledním programu, určeném pro začínající karatisty, se zúčastnilo osm klubů. Naše karatistické naděje se umístily 5x na prvním místě, 3x na druhém a 5x na třetím místě, čímž našemu klubu zajistily šesté místo v celkovém hodnocení klubů. Kompletní výsledky najdete zde.

 

Také v odpolední části nás naši reprezentanti potěšili. Na nejvyšší příčce stanuli 4x, stříbrnou vybojovali 5x a 3x bronzovou. V celkovém hodnocení klubů se tak umístili na druhém místě z desítky zúčastněných klubů. Kompletní výsledky najdete zde.

 

Děkujeme všem za účast a jsme hrdí na výsledky našich svěřenců.

 


In Soutěže
16Úno 22

Leták ke stažení nejdete zde.

Propozice ke stažení zde.

Propozice s veškerými informacemi budou vyvěšeny později. I letos jsme se naposledy v roce viděli na našem tradičním Vánočním turnaji. Účast byla hojná jako vždy – sešlo se nás kolem padesáti. Bojovalo se o krásné ceny v mnoha kategoriích – karate agility, kihon-ido, freestyle a nejoblíbenější disciplína – přerážení desek na čas. Zde jsou výsledky v jednotlivých disciplínách:

Karate Agility do 7 let:

1. místo     Gabriela Veselá

2. místo     Nikola majerová

3. místo     Dominik Ištok

Agility 8-15 let

1. místo     Alena Krahulová

2. místo     Dominik Majer

3. místo     Adam Paseka

Agility od 15 let výše

1. místo      Jan Hájek

2. místo      Michal Axman jr.

3. místo      Robin Škranc

Kihon-Ido

1. místo       Viktorie Lysoňková

2. místo       Nicole Maly

3. místo       Jan Hájek a Dominik Novák

Free Style

1. místo      Nikol, Daniela a Michael Woffovi

2. místo      Viktorie Lysoňková

3. místo      Michal a Michal Axmanovi

Přerážení desek do 15 let

1. místo      Dominik Majer

2. místo      Barbora Cvanová

3. místo      Dominik Novák

Přerážení desek od 15 let

1. místo       Jan Hájek

2. místo       Michal Axman st.

3. místo       Peter KoptákV neděli 5.12.2021 se konalo MČR mládeže ČSKe v Českých Budějovicích. Z našeho oddílu se přes všechny nominační a kvalifikační turnaje probojovala pouze Vanda Hvězdová. Vanda nastupovala v kategorii kumite. V prvním kole, po vyrovnaném souboji v posledních 15 sekundách před koncem, podlehla a tím pro ni MČR skončilo. I tak gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v nové sezóně 2022.


In Soutěže
30Lis 21

Koncem listopadu se v Prostějově konalo Mistrovství ČR Beginner, tentokrát všestylové. Na tuto sportovní událost byli nominováni Alena Krahulová, která se však nemohla zúčastnit, Viktorie Lysoňková, Daniela Woffová, Nikol Woffová a Dominik Majer. Z Prostějova si nakonec odvážela medajle pouze Viktorie Lysoňková, a to zlatou v Kata a bronzovou v Kihon-Ido.Z našeho oddílu se zúčastnila pouze Vanda Hvězdová, která se kvalifikovala na MČR do Českých Budějovic.Dne 21.11.2021 se v Hustopečích uskutečnilo Mistrovství JSK ČSKe. Za náš oddíl se zúčastnili Viktorie Lysoňková, Alena Krahulová, Nikol Woffová, Daniela Woffová, Michael Woff, Dominik Majer, Andrej Kobzík, Eliáš Kobzík a Vanda Hvězdová.

Z dopoledního mistrovství Beginner jsme získali celkem  24 medajlí a to 4 x 1. místo a 4 x 2. místo a 16 x 3. místo.

Kompletní výsledky z dopoledních beginnrů najdete zde.

Z mistrovství kraje jsme získali celkem  3 medajle a to 2 x 1. místo a 1 x 2. místo.

Kompletní výsledky z  kraje najdete zde.

 


In Soutěže
24Lis 21

Dne 6.11.2021 se v Brně uskutečnilo Mistrovství ČR stylu Goju Ryu. Za náš oddíl se zúčastnili Viktorie Lysoňková, Alena Krahulová, Nikol Woffová, Daniela Woffová, Michael Woff, Lillien Lacková, Vivien Lacková, Dominik Majer, Andrej Kobzík, Eliáš Kobzík, Vanda Hvězdová a Ondřej Horáček.

Z dopoledního MČR Beginner jsme získali celkem  23 medajlí a to 3 x 1. místo a 6 x 2. místo a 14 x 3. místoV celkovém hodnocení oddílů jsme na 2. místě (z 12). Podrobné výsledky najdete zde: https://ranking.goju-ryu.cz/index.php?page=vysledky

 

 

Z odpoledního MČR  jsme získali celkem 4 medajle a to 3 x 2. místo a 1 x 3. místo. V celkovém hodnocení oddílů jsme na 9. místě (z 12). Podrobné výsledky najdete zde: https://ranking.goju-ryu.cz/index.php?page=vysledky

 

 

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

 
Kalendář

Květen 2022
P Ú S Č P S N
« Dub    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
Ostrovacice
 
KTM
 
NSA
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
Richard
 
JMK