V sobotu 25. května se v Blansku uskutečnilo 2. kolo Mistrovství JmK v karate Beginner a 2. kolo Krajského poháru JmK v karate 2024.

V dopolední části nás naši začínající karatisté velmi potěšili, protože ani jeden z nich neodjel s prázdnou. Sofia Axmanová vybojovala dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Daniel Čech také dvě zlaté a jednu stříbrnou. Nicolas Dvořáček, jak je jeho dobrým zvykem, tři zlaté. Nikol Santos-Da-Silva jednu zlatou a jednu bronzovou. Aneta Zikmundová si dovezla stříbrnou medaili a její bratr Adam stříbrnou a bronzovou.

Ani z odpoledního programu jsme neodjeli bez umístění. Vanda Hvězdová vybojovala bronzovou. Alena Krahulová zlatou a Marie Krahulová zlatou a bronzovou. Viktorie Lysoňková brala bronz a Nikol Woffová pak zlato a bronz, v kata týmu ve složení Viky, Niky a Danča obsadili 3. místo. Daniele Woffové a Dominikovi Majerovi se tentokrát nepodařilo umístit na stupních vítězů, ale není všem dnům konec.

Celkem jsme získali 11x 1. místo, 3x 2. místo a 8x 3. místo.

Celé naší výpravě moc děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu a držíme palce v závodech nastávajících!