Archive for the 'Příspěvky' Category


In Příspěvky
29Čer 20

Vážení a milí!

V pondělí 6.7.2020 je trénink, z důvodu státního svátku, ZRUŠEN!!!

Těšíme se na vás ve čtvrtek 9.6.2020

OSS


In Příspěvky
26Čer 20

Vážení a milí!

Množí se dotazy ohledně konce a začátku naší tréningové sezóny. Takže věci se mají následovně.

Končíme zkouškami technických vyspělostí, které proběhnou 16. 7. 2020 na Moravci. Tedy fakticky proběhne poslední tréning ve Veverských Knínicích 9.7. 2020.

Začínáme v září 7.9. 2020 „náborovým tréninkem“. Místo i čas, doufejme, bude jako obvykle – tedy tělocvična ZŠ Rosice od 18:00 hod.


In Příspěvky
24Čer 20

Ve čtvrtek 16. 7. 2020 v 18 hod. budou na soustředění v Moravci zkoušky na vyšší STV. Zkoušky budou v tělocvičně na tatami. 

 

Na zkoušky je potřeba:

1. Přihlásit se do 2.7.2020 ( na tréninku nb emailem) + platba 300,-Kč / zk.

2. Budopas +  lékařská prohlídka (ne víc jak rok stará)

3. Při nástupu je nutné odevzdat ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - bez prohlášení není možné se zúčastnit

4. Kimono + pásek

5. Dobrá nálada a mít natrénováno ;-)

 

Při splnění těchto podmínek, budete moci zkoušky vykonat. PROSÍM NA NIC NEZAPOMEŇTE! ! ! 

 Stejně jako ostatní sportovní kluby, i my jsme byli nuceni dát si „letní prázdniny“ už na jaře. Nicméně využili jsme vskutku první možnost a hned 14.5. jsme se sešli na společném tréninku. Vzhledem k tomu, že naše domovská tělocvična ZŠ Rosice zůstává uzavřena, uvítali jsme možnost cvičit v Sokolovně ve Veverských Knínicích.

Abychom se, po dlouhé době, pořádně užili a zejména abychom stihli precizně natrénovat na zkoušky technických vyspělostí, které byly sice odloženy, ale nikoliv zrušeny, naplánovali jsme v nejbližších týdnech i mimořádná soustředění na našem oblíbeném Moravci. A pevně doufáme, že se nám je podaří uskutečnit.

Protože další Rosa vyjde až na podzim, už teď bychom vás rádi upozornili, že v průběhu září bude probíhat nábor nových členů. Konkrétní termíny a bližší informace včas vyvěsíme na naše webové stránky www.karate-dragons.cz , FB a instagram a také na nástěnku na Palackého náměstí v Rosicích. Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat nebo si s námi rovnou zacvičit. Těšíme se na vás už teď!

Soňa Woffová


In Příspěvky
12Kvě 20

Povedla se nám domluvit sokolovna, takže ve čtvrtek 14.5.2020 začíná první trénink v sokolovně ve Veverských Knínicích od 18:30 do 20:00hod.!!!!!!!

 

Další tréninky budou probíhat v pondělí a čtvrtek v této knínické sokolovně v čase 18:30-20:00hod. Tréninky budou do čtvrtka 9.7.2020. 

 

S sebou sportovní oblečení ( šatny nebudou, pouze WC) a roušky. Dezinfekce zajištěna.

 

V září se vrátíme do rosické školní tělocvičny v normálním čase 18:00 – 19:30hod.

 

 


In Příspěvky
12Bře 20

Bohužel v tuto chvíli bylo vyhlášeno další omezení.  Min. na 1 měsíc nám zavřeli tělocvičnu. To znamená, že tréninky,  v rosické školní tělocvičně, jsou do odvolání zrušeny!!!! Aktuální informace najdete na našich stránkách nebo FB. 

 

 

Děkujeme za pochopeníVážení členové,
prosím věnujte pozornost přiloženému dokumentu. Jedná se o nové zavedení 9.Kyu pro všechny nováčky a nahrazuje doposud název všech kategorii „BEZ KYU“.

 

 Mistrovství ČR ČSKe 2019

Začátkem prosince, přesněji v sobotu 7. a neděli 8. prosince, se v Praze konalo Mistrovství ČR v karate 2019 organizované Českým svazem karate.
Z dospělých karatistů reprezentoval náš oddíl Ondřej Kříž, který si vybojoval 3. místo v kategorii „Kumite muži – 67 kg“ a 5. místo v kategorii „Kumite muži BRH“.
Ze zástupců mladistvých se mistrovství účastnil Lukáš Zrůstek, který si v líté konkurenci obhájil 5. místo v kategorii „Kumite junioři (16-17) – 68 kg“.

 

Vánoční turnaj 2019

Jak tomu bývá každým rokem, i rok 2019 náš oddíl zakončil již tradičním Vánočním turnajem, který se tentokrát konal 16. prosince od 18:00 v tělocvičně rosické základní školy. Karatisté všech věkových kategorií se mohli zapojit do soutěže o hodnotné ceny hned v několika kategoriích. Turnaj byl zaměřen zejména na mladší členy oddílu, ti se tak mohli zapojit do širšího spektra soutěží, které čítalo kategorie kihon-ido, agillity do 9 let, agillity do 15 let, přerážení desek do 9 a nad 10 let, a také volná sestava. Starší karatisté se mohli utkat společně s mladšími v kategoriích přerážení desek nad 10 let a volná sestava, přičemž měli i svou samostatnou kategorii – agillity starší.
Z řad dětí do 9 let se jako nejúspěšnější přeražeč desek osvědčil Dominik Majer s časem 3,93 sekund následovaný Janem Kolářem na druhém místě a Filipem Hanušem na místě třetím.

 

Co se starších karatistů týče, nejrychlejším byl Ondřej Horáček s časem 2,33 sekund následovaný Monikou Hlavoňovou a Pavlem Kučerou.
Kategorii agillity do 9 let vévodil Jakub Kolář, který dráhu zdolal za 22,15 sekund. V těsném závěsu za ním se umístili Dominik Majer a Filip Hanuš.
Starší děti do 15 let byly v této kategorii ještě úspěšnější, než jejich mladší kolegové – Davida Spěváka s jeho 20,70 sekundami nikdo nepokořil. K jeho smůle však během zdolávání dráhy získal trestné body a ve finále se tak musel spokojit s druhým místem. Na prvním místě se tak umístila Marie Krahulová s 21,25 sekundami, která dráhu proběhla bez sebemenší chyby. Třetí místo patří Nikolasi Daňkovi s časem 21,33 sekund.

V dospělácké kategorii agillity starší se nejlépe umístila Monika Hlavoňová s časem 23,36 sekund následovaná Pavlem Kučerou a Michalem Axmanem.
Kategorie kihon-ido protentokrát zůstala zapovězena dospělým a otevřela se pouze dětem. Po čtyřech kolech, během nichž vypadlo celkově 22 mladých karatistů, se na první místo probojovala Viktorie Lysoňková následovaná Vandou Hvězdovou na druhém místě a Danielou Woffovou, která se společně s Veronikou Viskotovou umístila na třetím místě.

 

Jako třešnička na dortu byla i tentokrát soutěž ve volných sestavách, kdy si jednotlivci, či skupinky vymysleli svou vlastní choreografii s karate tématikou, kterou poté všem přihlížejícím předvedli. Největší úspěch jak v řadách publika, tak hodnotících, zaznamenala choreografie „Tři prasátka“ Moniky Hlavoňové, kterou nacvičila s Viktorií Lysoňkovou a Danielou a Nikolou Woffovými. Dále měli návštěvníci možnost vidět vystoupení s nunčaky, které si připravila Marie Krahulová, či karatistickou verzi Pata a Mata v podání Jakuba Indry a Radoslava Sokoly.

 

Karate 1 Series A – Santiago de Chile 2020

Ve dnech od 10. do 12. ledna 2020 se v jihoamerickém Santiago de Chile konalo světové mistrovství „Karate1 Series A“ organizované WKF, tj. Světovou federací karate. Českou republiku a zejména náš oddíl na této významné události reprezentoval Ondřej Kříž. Štěstí mu však protentokrát bohužel nepřálo a domů se vrátil bez medailí.

 

Robert


Novinky – RANKING JSK ČSKe

Posted by Ondří
In Příspěvky
17Říj 19

Vážení členové,
chtěli bychom vás informovat o novinkách na RANKINGU JSK ČSKe, které zde naleznete:
1.) Výsledky všech soutěží
2.) Kalendář soutěží
3.) Statistiku vašeho klubu ve zisku bodů (top závodníci)
Vše naleznete v nápovědě zde:

http://ranking.karate-jsk.cz/index.php?page=help

S pozdravem
Jaromír Musil
správce RANKINGU


Zkoušky proběhnou v pondělí 17.6.2019 v obvyklý čas tréninku, tedy od 18.00 hod. Zkušebním komisařem bude Jaromír Musil a Bronislav Puzrla.

 POZOR Přihlášení na zkoušky je možné do pondělí 3.6.2019 s poplatkem 350,- Kč !!!! Kdo se nepřihlásí v tomto termínu, nemůže absolvovat zkoušku!

S sebou:

  • čisté kimono a pásek
  • vyplněný budopas s fotkou a aktuální lékařskou prohlídkou (ne více jak rok starou)

 

Zkoušky jsou otevřené, takže jsou všichni zváni.


22.4.2019 trénink zrušen!

Posted by Ondří
In Příspěvky
20Dub 19

V pondělí 22.4.2019 je trénink zrušen.

Pěkné Velikonoce :-)
Kalendář

Červenec 2020
P Ú S Č P S N
« Čer    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
JMK