Archive for Červen, 2024


In Soutěže
27Čer 24

Dne 15.6. vyvrcholila v Dubňanech sezóna pro naše začínající karatisty. Pořádalos e zde MČR Beginner v karate všech stylů. Za Karate Dragons se zúčastnili Nicolas Dvořáček, Daniel Čech, Sofia Axmanová, Lenka Barová, Nikol Santos da Silva, Aneta Zikmundová a Adam Zikmund. A na výsledky jejich snažení jsme vskutku hrdí!

Nicolas zvítězil v Agility a třetí byl v Kihon Ido. Sofie Axmanové, vybojovala stříbro v Agility a bronz v Kihon Ido. A dařilo se také Danielu Čechovi, který domů odjížděl se zlatou za Agility a bronzovou v Kumite Balloon.

Všem děkujeme za snahu a skvělou reprezentaci!

 Dne 9. června se v Českých Budějovicích uskutečnilo 2. kolo Národního poháru v karate všech stylů. Náš oddíl reprezentovaly Viktorie Lysoňková a Nikol Woffová. Prvně jmenované, tedy Viki, se opravdu zdařilo. Vybojovala krásné třetí místo v kata a lze tedy očekávat, že bude nominovaná na MCŘ. Viki gratulujeme a oběma děkujeme za vzornou reprezentaci.Od pátku 8.11. cca od 15hod do neděle 10.11. cca do 13hod bude podzimní soustředění v Moravci. Podrobné info se dozvíte v září.


In Příspěvky
25Čer 24

Poslední trénink bude ve čtvrtek 27.6.2024 na fotbalové hřiště do Veverských Knínic (souřadnice najdete Zde) od 18hod. 

Na začátku si zahrajeme nějaké hry a pak budeme opékat špekáčky a uděláme si diskotéku. S sebou pití, špekáček, pečivo a kdo má tak opékadlo. 

Sourozenci, rodiče a kdokoli se může přidat :-) Pravděpodobně budeme končit později, nejpozději však 20:30hod.

 

Přes prázdniny se oficiálně necvičí, ale není vyloučeno, že se nesejdeme. Nábor bude v druhém zářijovém týdnu.


In Soustředění
19Čer 24

Nazdárek a dobrý den,

tato zpráva se týká členů přihlášených na soustředění a zkoušky.

Zítra ráno a to ve čtvrtek 20.6.2024 bude sraz na Moravci v 9:30hod.  První trénink 10:30hod.  a první jídlo oběd. 


Zkoušky budou v sobotu 22.6. 2024 od 16hod. 

Na zkoušky potřebujete - kimono, pásek, Budopas, lékařskou prohlídku ne více jak rok starou a 500kč v hotovosti poplatek za zkoušku (cena se skládá z poplatku za vykonání zkoušek ČSKe  a poplatku ČSKGr, členský poplatek ČSKGr a zkušebního komisaře). Budopas a peníze budeme vybírat při registraci, ať pak nezdržujeme zkušebního komisaře a můžeme přejít rovnou ke cvičení.

Vzhledem k tomu, že se přesunuly zkoušky z neděle na sobotu ( kvůli Olympiádě dětí a mládeže v Českých Budějovicích) bude ukončení v neděli 23.6.2024 po obědě do 13hod.


Snad jsem na nic nezapomněl. 

Tak zítra zdareeec :-) o.In Soutěže
12Čer 24

Vážení členové ČSKe,

 

propozice na Mistrovství ČR Beginner, které se koná v sobotu 15.6.2024 v Dubňanech najdete ZDE!První červnový den se v Bruntále uskutečnilo 3. kolo Národního poháru Beginner a Národní pohár v karate Goju- ryu.

V dopolední části jsme měli bohaté zastoupení a tomu odpovídalo i množství medailí. Anetka Zikmundová vybojovala zlatou v Kihon Ido a stříbrnou v Agility. Nicol Santos Da Silva rovněž stříbrnou v Agility. Daniel Čech si dovezl hned dvě zlaté, a to za Kihon Ido a Agility a navrch ještě bronzovou za Kumite baloon. A Adam Zikmund odjížděl se stříbrnou na krku za Kihon Ido.

Ani v odpolední část jsme si nevedli špatně. Nikol Woffová dovezla stříbro v Kata, Alena Krahulová bronz v Kumite. Vanda Hvězdová zvítězila ve své kategorii v Kumite a za Kata vybojovala bronzovou. Marie Krahulová také slavila úspěchy – bronz v Kata a stříbro v Kumite.

Dlužno poděkovat ještě i Viki Lysoňkové a Dominiku Majerovi, kteří rovněž vzorně reprezentovali náš Karate club Dragons Rosice.

 
Kalendář

Červen 2024
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard