Archive for Listopad, 2016

In Soutěže
20Lis 16

Všichni jsou srdečně zváni jak z řad diváků tak i závodníků. Závodníci mohou startovat v jakékoli kategorii a startovné je zdarma.

V sobotu 5.listopadu 2016 se konalo Grand Prix v Ostravě. Soutěže se zúčastnilo 351 karatistů z celkem 64 klubů a 9 států. Náš oddíl reprezentovali Robin Škranc, Štěpán Mokrý, Jakub a Lukáš Zrůstkovi, Marija Lytvynyšynová, Lenka Horáčková, Jana Pavlíková a Markéta Burianová.

Dohromady jsme si přivezli 5 medailí a výsledky jsou následující:

Markéta Burianová vybojovala 1. místo v kategorii kumite masters.

V kategorii kata team obsadily 1. místo Lytvynyšynová, Horáčková a Pavlíková.

Jakub Zrůstek obsadil 3. místo v kategorii kumite mladší žáci.

3. místa obsadily ve svých kategoriích kata také Markéta Burianová a Jana Pavlíková.

Alexandr Mazmanov obsadil 5. místo v kategorii kata dorostenci.

Autor: Jana Pavlíková

17.11. ZRUŠEN TRÉNINK!

Posted by Ondra
In Odkazy
14Lis 16

Ve čtvrtek 17.11.2016 není, kvůli státnímu svátku, trénink katare.

Autor: Ivo Zrůstek

V sobotu 29. října se v Kroměříži konal Krajský pohár a Pohár Talentů. Náš oddíl reprezentovalo 12 závodníků, z toho 4 začátečníci. Jmenovitě Vanda Hvězdová, Adam Hala, Filip Hanuš, Eliška Hlavoňová, Robin Škranc, Gabriela Dittrichová, Jakub Zrůstek, Štěpán Mokrý, Alexandr Mazmanov, Lukáš Zrůstek, Marija Lytvynyšynová a Lenka Horáčková.

Celkem jsme si přivezli 8 medailí.

1. místo vybojoval v kategorii kata dorostenci Alexandr Mazmanov.

2. místo získal Robil Škranc v kategorii kihon ido v kategorii 10-11 let.

2. místo obsadil taky Lukáš Zrůstek v kategorii kumite dorostenci, ve stejné kategorii získal 3. místo Alexandr Mazmanov.

3. místa vybojovali taky Štěpán Mokrý (kategorie kihon-ido starší žáci), Jakub Zrůstek (kumite mladší žáci), Lenka Horáčková (kata juniorky) a Marija Lytvynyšynová (kata dorostenky).

Všem děkujeme za reprezentaci oddílu a přejeme hodně úspěchu i do dalších soutěží.