Archive for Únor, 2019

vysledky-1-kolo-jihomoravskeho-poharu-telentu-2019Stáhnout

Propozice najdete zde:

1kolo_poharu_talentu_a_krajsky_pohar_jsk_cske_2019

2. 2. 2019 se konalo 1. kolo Poháru talentů Goju ryu a 1. kolo Národního poháru v karate Goju ryu v Hustopečích. Z našeho oddílu ze zúčastnili tito závodníci: Jan Hájek, Ondřej Horáček, Lenka Horáčková, Vanda Hvězdová Jan a Jakub Kolářovi, Marie Krahulová, Alexandr Mazmanov, Ondřej Patočka, Robin Škranc, Jakub a Lukáš Zrůstkovi, Jan Viskot a Ondřej Kříž. Celkem se tedy zúčastnilo 15 závodníků.

Dopoledne se začínalo těmi nejmenšími a to Pohárem talentů. Zde závodilo 63 dětí z 10 klubů 167 startů. Z našeho oddílu startoval Jan Viskot a Jakub Kolář. Oba borci skvěle reprezentovali a výsledky jsou následující:

1. místo Kata

Po skončení poháru byl nástup a slavnostní vyhlášení. Odpoledne začalo 1. kolo NP v karate Goju ryu. Zde byl zbytek závodníků, viz nahoře. Celkem se zúčastnilo 106 závodníků z 16 klubů 164 startů.

5. místo

Ze soutěže jsme odjížděli se 13 medailemi ( 3x 1. místo, 4x 2. místo, 6x 3. místo, 1x 4. místo, 8x 5. místo). Všem gratulujeme!

V termínu 25. -27.1.2019 se konalo víkendové soustředění sebeobrany v rekreačním středisku České pošty v Moravci. Celého soustředění se zúčastnilo 20 lidí. V pátek bylo opakování obran proti útokům beze zbraně a v sobotu dopoledne opakování obran proti zbraním. Odpoledne, pod vedením Ing. Zdeňka Dvořáka 5. dan a Václava Radechovského 3.dan, bylo karate kyusho. Celý blok byl zaměřený na využití vitálních bodů v sebeobraně. V neděli dopoledne se opakovaly obrany ve znevýhodněných pozicích, čímž taky skončilo celé soustředění. Na příští rok chystáme opět další novinky, tak se těšte :-)