Archive for Duben, 2019

Propozice na 2. kolo Jihomoravského poháru talentů a Krajského poháru JSK ČSKe 2019 v Tišnově

Zde je odkaz na reportáž z 1. kola jihomoravského poháru talentů a krajského poháru v karate JSK ČSKe konaného v Rosicích dne 24.2.2019.

19Dub 19

V neděli 7.4. 2019 se konalo v České Lípě 1. kolo NP ČSKe. Z našeho oddílu se zúčastnili pouze dva závodníci a to: Alexandr Mazmanov a Ondřej Kříž.

Alexandr Mazmanov startoval v juniorské kategorii v kumite -68kg, kde vybojoval 2. místo.

Ondřej Kříž startoval v seniorské kategorii v kumite – 67kg, kde vybojoval 2. místo a v kumite bez rozdílů hmotnosti, kde získal 3. místo.

Oběma závodníkům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů :-)

In Soutěže
15Dub 19

6. 4. 2019 se konalo 3. kolo Poháru talentů Goju ryu a 3. kolo Národního poháru v karate Goju ryu v Bruntále. Z našeho oddílu ze zúčastnili tito závodníci:  Vanda Hvězdová Jan Kolář, Marie a Alena Krahulová, Ondřej Kříž, Alexandr Mazmanov, Ondřej Patočka, Robin Škranc, Jakub a Lukáš Zrůstkovi, Viktorie Lysoňková, Michael, Daniela a Nikol Woffovi. Celkem se tedy zúčastnilo 14 závodníků.

Dopoledne se začínalo těmi nejmenšími a to Pohárem talentů. Zde závodilo 92 dětí ze 13 klubů 280 startů. Z našeho oddílu startovali tito závodníci: Viktorie Lysoňková, Alena Krahulová, Michael, Daniela a Nikol Woffovi. Všichni skvěle reprezentovali a výsledky jsou následující:

4. místo Agility

Po skončení poháru byl nástup a slavnostní vyhlášení. Odpoledne začalo 3. kolo NP v karate Goju ryu. Zde byl zbytek závodníků, viz nahoře. Celkem se zúčastnilo 75 závodníků z 15 klubů 105 startů.

3. místo

Ze soutěže jsme odjížděli s 20 medailemi ( 7x 1. místo, 6x 2. místo, 7x 3. místo).

Všem gratulujeme!

In Soutěže
11Dub 19

16. 3. 2019 se konalo 2. kolo Poháru talentů Goju ryu a 2. kolo Národního poháru v karate Goju ryu v Hodoníně. Z našeho oddílu ze zúčastnili tito závodníci: Ondřej Horáček, Lenka Horáčková, Vanda Hvězdová Jan a Jakub Kolářovi, Marie Krahulová, Ondřej Kříž, Alexandr Mazmanov, Ondřej Patočka, Robin Škranc, Jakub a Lukáš Zrůstkovi, Jan Viskot, Viktorie Lysoňková, Michael, Daniela a Nikol Woffovi. Celkem se tedy zúčastnilo 17 závodníků.

Sestřih závodů – video

Dopoledne se začínalo těmi nejmenšími a to Pohárem talentů. Zde závodilo 84 dětí ze 13 klubů 252 startů. Z našeho oddílu startoval Jan Viskot,  Jakub Kolář, Viktorie Lysoňková, Michael, Daniela a Nikol Woffovi. Všichni skvěle reprezentovali a výsledky jsou následující:

3. místo

V přiloženém dokumentu naleznete výsledky 3. kola Poháru talentů a Národního poháru v karate Goju-Ryu konaného 6. 4. 2019 v Bruntále.

Dokument ke stažení: Výsledky 3. kola Národního poháru v Bruntále

Dokument ke stažení: Výsledky 3. kola Poháru talentů v Bruntále