Archive for Červen, 2022

In Soutěže
17Čer 22

V sobotu 11. června se v Tišnově uskutečnilo 2. kolo Jihomoravského poháru talentů JSK ČSKe. Za náš oddíl se zúčastnil Šimon Veselý a Gabriela Veselá. Pro Gabču to byla její premiéra a vedla si výborně! Byla stříbrná v Kihon Ido děvčat do 7 let a bronzová v Agility děvčat do 7 let.

V odpolední části nás v 2. kole Krajského poháru JSK ČSKe reprezentovalo více závodníků, a to Alena a Marie Krahulovy, Viktorie Lysoňková, Daniela a Nikol Woffovy, Vanda Hvězdová a Jan Hájek.

1.místo kumite junioři -76 kg

Viktorie Lysoňková a Daniela a Nikol Woffovy nastoupily i v kategorii kata tým žáků a žákyň od 7 do 13 let a vybojovali stříbrnou medajli.

Celkově se náš klub umístil na druhém místě.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a gratulujeme!!!

V neděli 5.6. v Brně se konalo  2. kolo NP v karate Goju ryu, kterého se zúčastnilo 6 našich závodnic jmenovitě Vanda, Maruš, Alenka, Viktorka, Danča a Nikol.

Vanda získla 3. místo v kata i kumite, Maruš 3. místo v kumite a Nikol 3. místo v kata.

Celkem jsme získali 4 x 3. místo a 4 x 5. místo.

Ze 17 zúčastněných oddílů, jsme skončili na 12. místě.