Archive for Listopad, 2023


In Soutěže
27Lis 23

Vážení členové ČSKe,

 

Zde jsou propozice na Mistrovství ČR, které se koná 2. a 3. prosince v Karlových Varech.

Připomínám, že registrace závodníků, kteří si vybojovali postup na Kvalifikačním turnaji, a závodníků startujících v otevřených disciplínách probíhá do středy 29.11.2023.

Vzhledem ke každoročním dotazům také zdůrazňuji, že registrace a převážení den před soutěží jsou dány pouze jako možnost pro ty, kteří ji chtějí využít. Jinak postačuje registrace i přímo v den konání soutěže.Propozice k závodům najdete zde.Propozice najdete zde.Druhý listopadový víkend jsme se opět všichni potkali na náborovém soustředění na Moravci. Hlavním bodem programu byla mistrovská kata Suparimpei. Bylo to náročné, zejména pro trenéry :-D , ale „odchodit ji snad už umíme.

Kromě toho jsme stihli samozřejmě i spoustu dalších aktivit, ať už souvisejících s karate či ne. Zopakovali jsme a pilovali Seiyunchin, Seizan, Sanseru a Shisochin. Prostor dostalo i kumite.

Stihli jsme také dvě diskotéky pro děti a v témže čase dospělí nějaké deskovky.

Jako vždy nám bylo fajn a už se těšíme na další soustředění, které bude tentokrát oživeno kung fu. 

 

 Poslední říjnová neděle přivítala už po třetí v tělocvičně Základní školy Rosice příznivce Kyusho Karate . Pro ty z vás, kdo ještě nevědí, Kyusho Karate pracuje s vitálními body na lidském těle, s lidskou energií a tradiční čínskou medicínou. Tyto znalosti je možné aplikovat do jakéhokoli bojového umění včetně karate. Vedení semináře se ujal opět Ing. Zdeněk Dvořák 6. DAN Karate Shotokan a 6. DAN OKI – Zendoryu. Byli jsme moc rádi, že opět přijeli účastníci předchozích dvou seminářů a přibylo i pár nováčků.

 V sobotu 4. 11. 2023 se konalo MČR v karate Goju ryu v Brně. Video najdete zde.

 In Soutěže
2Lis 23

Nominace na MČR Beginner ČSKe konané v neděli 26.11.2023 v České Lípě najdete zde.Dne 21. 10. proběhlo v Kroměříži 3. kolo Národního poháru a Poháru talentů. Startovalo 187 závodníků z 16 klubů z České republiky a Slovenska.

Náš Karate club Dragons reprezentovali Sofia Axmanová, Lenka Barová, Nicolas Dvořáček, Samuel Brand, Viktorie Lysoňková, Alena a Marie Krahulovy, Nikol, Daniela a Michael Woffovi a Vanda Hvězdová, a to opět skvěle.

Sofi Axmanová si odvezla zlatou v Kumite Baloon, a dvě stříbrné v kategoriích Agility a Kihon-Ido. Nicolas Dvořáček dvě první místa, a to Agility a Kumite Balloon a druhé za výkon v kategorii Kihod-Ido. Viki Lysoňková získala zlatou v Kata. Niki Woffová brala stříbrnou v Kata i Kumite, Danča Woffová zlatou v Kumite a bronzovou v Kata, Míša Woff stříbrnou v Kumite a a bronzovou v Kata. Alenka Krahulová vybojovala zlato v Kumite stejně jako Vanda Hvězdová.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

 

 
Kalendář

Listopad 2023
P Ú S Č P S N
« Říj   Pro »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard