Archive for Listopad, 2022


In Soutěže
28Lis 22

O den později a to v neděli 27. listopadu jsme se znovu vypravili do Břežan u Prahy, kde se tentokrát konalo MČR Beginner v karate všech stylů pro rok 2022. Z našeho oddílu se nominovala pouze Gabriela Veselá, která se bohužel neumístila na stupních vítězů. 

I tak gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v následujícím roceV sobotu 26. listopadu jsme se vypravili až do Břežan u Prahy, kde se konal nominační turnaj na MČR v karate všech stylů pro rok 2022.

Za náš oddíl se jmenovitě zúčastnili Marie Krahulová, Vanda Hvězdová, Viktorie Lysoňková, Daniela a Nikol Woffovy, Dominik Majer, Pavel a Pavel a Petr Kučerovi a Ondřej Kříž.

V celorepublikové konkurenci jsme nakonec obstáli více než slušně. Nominační list si odvezli Viktorie Lysoňková na kata, Daniela a Nikol Woffovy a Dominik Majer na kumite a Ondřej Kříž v obou disciplínách, tedy kata i kumite.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci a nominovaným držíme palce na nadcházejícím MČR.


In Soutěže
21Lis 22

Propozice najdete zde.

 

 3.12. dorost, junioři a senioři

4.12. žáctvo

Na stránkách https://www.czechkarate.cz/nominace-na-mcr-cske/ je již k dispozici aktualizovaná podoba nominačních žebříčků na MČR (po započítání posledního NP).

 


In Soutěže
21Lis 22

Propozice najdete zde.

Postup na MČR BEGINNER 27.11.2022 postup_na_mcr_beginner_2022Propozice najdete zde.

Nominace na kvalifikační turnaj konaný 26.11. 2022 nominace_kvalifikacni_turnaj-2022-jsk-cskeVe čtvrtek 17. 11. 2022 bude ve stejnou dobu trénink karate.

Dojděte si zatrénovat :-)V sobotu 5. listopadu vyvrcholilo v Brně Mistrovství ČR v karate stylu Goju ryu . Sjeli se nominovaní závodníci z celé republiky a rozjel se boj o to, kdo bude nejlepší.

 

Za náš oddíl se nominovali Vanda Hvězdová, Marie a Alena Krahulovy, Viktorie Lysoňková, Dominik Majer a Daniela, Nikol a Michael Woffovi.

 

S výsledky nemůžeme být, v takto tvrdé konkurenci, nespokojeni. Vanda vybojovala 2. místo v kumite, Alenka třetí místo v kata i kumite, Viki brala třetí místo v kata a Niki stříbro v kata a Dominik dovezl bronz z kata. 

 

Kompletní výsledky najdete ZDE.

 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejících závodech!V posledním říjnovém víkendu, navíc prodlouženém o čtvrtek, se uskutečnilo naše podzimní, náborové soustředění. Sešli jsme se opět na Moravci a program byl obvyklý. Ráno rozcvička, dopolední, odpolední, večerní trénink.


Tentokrát jsme měli na programu zejména pilování technik a výuku kata, konkrétně Seipai a Kururunfa. Samozřejmě jsme i opakovali i kata, která jsme uměli z předešlých soustředění. Techniky byly náplní dopoledního a odpoledního tréninku. Ten večerní byl zaměřen na posílení kondice a na kumite.

 

Na úplný závěr dne se mohli ještě ti, co měli zájem, protáhnout a uvolnit za pomoci jógy a v pátek dokonce i absolvovat terapii zvukem, kterou vedl David Daněk za pomoci všemožných nástrojů jako je didgeridoo, tibetské mísy, vodní sloupec a podobně.

 

Nebylo by to řádné soustředění, kdybychom nestihli opékání špekáčků a večerní posezení.

 
Kalendář

Listopad 2022
P Ú S Č P S N
« Říj   Pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
NSA
 
Ostrovacice
 
Telarnakriz
 
KTM
 
Army-airsoft
 
Richard