In Soutěže
25Bře 19

          Dne 24.2.2019 pořádal rosický oddíl Karate Club Dragons Rosice z.s. v Rosicích 1. kolo Jihomoravského poháru talentů a krajského poháru v karate JSK ČSKe. Závody by se neobešly bez sponzorů a to město Rosice, městys Ostrovačice, Jihomoravský kraj, MŠMT, Jihomoravský svaz karate a Army Airsoft.

       

         Dopoledne, na poháru talentů, bojovali o co nejlepší umístění ti, kteří nechodí příliš dlouho do karate, ale i přesto jsou motivováni k tomu, aby předvedli co se za tak krátký čas dokázali naučit a tím vybojovat i co možná nejlepší umístění ve své disciplíně. Do Jihomoravského poháru talentů se přihlásilo celkem 123 závodníků ze 13 klubů. Tito závodnici soutěžili ve svých věkových kategoriích, čímž vzniklo 413 startů. Zde se představily nové kategorie s novými pravidly tohoto roku a to Karate agility a Kumite Balloon. Kumite Balloon se řídí specifickými pravidly a slouží k naučení se pohybu, provádění základních technik karate na stanovený cíl ( balon na tyči ) formou simulace zápasu. Tvořící základ pro sportovní disciplínu kumite WKF. Pro Karate Agility ( překážkovou dráhu ) se upřesnila kritéria a dodali penalizace za nepřesné proběhnutí stanovenou dráhou.

  • Z našeho oddílu dopoledne závodilo  17 dětí, jmenovitě:

Michal Axman, Kristian Bobrov, Maxmilian Bobrov, Sebastian Bobrov, Nikolas Daněk, Filip Hanuš, Justyna Havířová, Eliáš Kobzík, Jakub Kolář, Jan Kovářík, Petr Kovářík, Alena Krahulová, Viktorie Lysoňková, Dominik Majer, Michael Woff, Daniela Woffová, Nikol Woffová

 

Jakub Kolář – 3. místo agility, 2. místo kihon ido, 2. místo kumite balloon, 2. místo kata beginner do 7. let

Alena Krahulová – 1. místo agility, 1. místo kumite balloon do 7. let

Nikol Wolfová – 2. místo agility do 7. let

Filip Hanuš – 3. místo agility, 3. místo kihon ido od 8-9. let

Nikolas Daněk – 3. místo agility od 10-11. let

Michal Axman – 1. místo agility od 12-13. let

Viktorie Lysoňková – 3. místo kihon ido, 3. místo kumite balloon do 7. let

Dominik Majer – 3. místo kumite balloon od 8-9. let

          

          Odpolední blok, po slavnostním nástupu a vyhlášení vítězů dopoledních disciplín, začal přivítáním jak klubů, tak i přítomných rozhodčích a začal Krajský pohár JSK ČSKe. Na tuto soutěž se přihlásilo celkem 94 závodníků, ze 17 klubů. Zde závodili mladší žáci až junioři v kategoriích kata a kumite. Celkem šlo o 147 startů. V průběhu závodů se vyhlašovali vítězové, ale i tak, díky velkému počtu startů, se závody protáhli až do 19hod.

  • Z našeho oddílu odpoledne závodilo  8 dětí jmenovitě:

Ondřej Horáček, Vanda Hvězdová, Jan Kolář, Marie Krahulová, Alexandr Mazmanov, Robin Škranc, Jakub a Lukáš Zrůstkovi

Alexandr Mazmanov – 1. místo kata, 1. místo kumite junioři

Lukáš Zrůstek – 3. místo kata, 2. místo kumite junioři

Robin Škranc – 3. místo kata, 2. místo kumite starší žáci

Vanda Hvězdová, Marie Krahulová a Jan Kolář – 3. místo kata team

 

Nejen těm, co získali skvělá umístění, ale i ostatním zúčastněným včetně pořadatelů z řad rodičů, moc děkujeme.


No Comments Yet - You can be the first to comment!

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.Kalendář

Květen 2019
P Ú S Č P S N
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Přihlásit se k RSS


Facebook
Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
JMK