In Soutěže
25Lis 19

Mistrovství ČR Beginner 2019 – 17.11.2019

Dubňany, Česká republika, organizátor: ČSKe, JčSKe, KK Kyjov

Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým
Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
2. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Daniela Woffová KC Dragons Rosice CZE
Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
1. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Jakub Kolář KC Dragons Rosice CZE
3. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE
Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Nikolas Daněk KC Dragons Rosice CZE
2. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Vojtěch Grygar Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Sára Kneževićová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu)
1. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Mahulena Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Dorota Přibylová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu)
1. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Martin Novan Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE
Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu)
1. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Michaela Lišková Karate Klub Kyjov CZE
3. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
KATA
kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
2. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sophie Reková TJ Karate Praha CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Marek Nentvich SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Sebastián Smetana KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) David David TJ Karate Praha CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Jan Maliarik Sport Relax CZE
kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Leontýna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu)
1. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Martin Thrin Nhu Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu)
1. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Petra Němečková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
2. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Michaela Lišková Karate Klub Kyjov CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
2. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Sophie Reková TJ Karate Praha CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Daniela Woffová KC Dragons Rosice CZE
Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Marek Nentvich SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE
Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Štěpán Moudrý Karate Klub Kyjov CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Tadeáš Baranovský Sport Relax CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Ondřej Fedorčák SHOBU Academy CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Jan Aubus Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE
Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Anna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu)
1. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Jana Gazdová GRYF z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu)
1. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Martin Thrin Nhu Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
2. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelákovice CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Vlastimil Pohlodko Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu)
1. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
2. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Petra Němečková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Klára Škaloudová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
KUMITE
kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
2. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Alena Krahulová KC Dragons Rosice CZE
kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Jakub Kolář KC Dragons Rosice CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Nicolas Krejčí SC Spirit Říčany CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) David David TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Michal Vislocký TJ Karate Praha CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Ondřej Endal SC Spirit Říčany CZE
kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu)
1. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Dorota Přibylová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Markéta Hrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Rozárka Šlahůnková Karate Klub Kyjov CZE
kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu)
1. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Vlastimil Pohlodko Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
2. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Adam Maher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Jan Kolář Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu)
1. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Michaela Votavová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE
kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Daniel Havrda TJ Karate Praha CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Antonín Kadlčík Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Vít Rajnoch SC Spirit Říčany CZE
kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Nicolas Krejčí SC Spirit Říčany CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Matěj Bábíček Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE
kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Adam Havrda TJ Karate Praha CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Štěpán Jaroslav Vomela Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE
kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Anna Kalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Markéta Hrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE
2. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Filip Posolda Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Jan Kolář Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Václav Vyhnánek Karate Klub Jeseník z.s. CZE
kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE
Zodpovědná osoba a Autor článku: Mgr. Jiří Kotala

No Comments Yet - You can be the first to comment!

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.



Kalendář

Prosinec 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Přihlásit se k RSS


Facebook




Rosice
 
Ostrovacice
 
Ostrovacice
 
Sebeobranakriz
 
Army-airsoft
 
MŠMT
 
JMK