In Soutěže
5Říj 22

Dne 24.9.2022 se konalo v Brně na ZŠ Čejkovické „Mistrovství JSK ČSKe v Poháru talentů a Krajského poháru“. Akce, kterou pod záštitou JSK ČSKe organizovaly kluby KODOKAI BRNO, BUDOKAN a SVČ Domeček, se účastnilo na 141 závodníků z 10 klubů Jihomoravského kraje. Celkem bylo odsoutěženo 348 startů v různých disciplinách. Kromě dětí si na své přišli i sportující rodiče. Skvělou atmosféru doplňovaly výkony sportovců i rozhodčích.

Z našeho oddílu se zúčastnilo 14 závodníků jak na kata, tak i na kumite.

Vanda Hvězdová, Marie a Alena Krahulovy, Viktorie Lysoňková, Daniela, Nikol a Michael Woffovi, Petr a Pavel Kučerovi, Eliáš a Andrej Kobzíkovi, Dominik Majer , za kategorii Masters Pavel Kučera a za muže Ondřej Kříž.

Stejně hojný, jako počet zúčastněných, byl i počet medailí, které všichni vybojovali.

Pavel Kučera získal třetí místo v kategorii Kata masters muži a první místo v kumite mužů +84 kg.

Ondřej Kříž má zlatou v kategorii kata muži.

V kata starší žáci byl Dominik Majer třetí a Michael Woff pátý, Petr Kučera získal sedmé místo.

V kata starších žákyň vybojovala Marie Krahulová 3. místo.

Kata mladší žáci – Pavel Kučera ml. – 5. místo

V kata mladších žákyň jsme získali čtyři umístění a to Nikol Woffová – druhá, Viktorie Lysoňková – třetí, Alena Krahulová – čtvrtá a Daniela Woffová – pátá.

Kata mladší žáci Andrej Kobzík – první místo.

Kumite starších žáků +45 kg vyhrál náš Petr Kučera.

Kumite starších žáků nad 50 kg vyhrál Eliáš Kobzík a Michael Woff s Dominikem Majerem se podělili o třetí místo.

V kumite žákyň +47 kg Vanda Hvězdová vybojovala první místo a hned za ní, na druhém, se umístila Marie Krahulová.

V kumite mladších žáků -35 kg bodoval Pavel Kučera ml. a to na druhém místě.

Kumite mladších žákyň pak ovládly Alena Krahulová na prvním místě, Viktorie Lysoňková na druhém, Nikol Woffová na třetím a Daniela Woffová na čtvrtém místě.

V kumite mladších žáků – 32 kg se Andrej Kobzík umístil na prvním místě.

Děkujeme tímto všem za vzornou reprezentaci našeho oddílu a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejících soutěžích.

No Comments Yet - You can be the first to comment!